Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 18:15:27

Заробітна плата працівникам бюджетних установ області до нового року буде виплачена

06.12.2014   08:03Агенцiя

У поточному році, за інформацією Департаменту фінансів Чернігівської ОДА, як і в інші роки, в області існувала нестача коштів на заробітну плату працівникам бюджетних установ у сумі більше 400,0 млн гривень.

Зазначене пояснюється тим, що область друга за територією, остання – за чисельністю населення та має розгалужену мережу бюджетних установ, а методика бюджетного планування Міністерством фінансів України не повністю враховує ці особливості.

Обласна державна адміністрація восени поточного року зосередила зусилля на вирішенні цієї проблеми: були підготовлені та направлені 50 звернень до вищих керівних органів країни та народних депутатів України, проведені детальні розрахунки потреби в коштах, здійснені заходи по економії та раціональному використанню коштів, залученню додаткових джерел надходжень тощо.

Завдяки спільним діям органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування Урядом прийняте розпорядження Кабінету Міністрів України „Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2014 рік, для спрямування місцевим бюджетам на оплату праці”.

Зазначеним розпорядженням на підставі пропозицій облдержадміністрації за рахунок економії коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню та інших, виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, а також зменшення державних капітальних вкладень було збільшено видатки місцевим бюджетам на оплату праці працівників бюджетної сфери на загальну суму більше 2,5 млрд грн, зокрема для Чернігівської області – 237,4 млн грн, Івано-Франківської – 213,2 млн грн, Луганської – 150,5 млн грн, Харківської – 134,7 млн грн. Це дозволяє не допустити станом на 01.01.2015 року простроченої заборгованості із заробітної плати в бюджетних установах.

Для вирішення цього питання згідно з діючим законодавством було отримано погодження Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, який складався з 38-ми народних депутатів (троє депутатів від Чернігівської області), більшість з яких підтримали це важливе для країни рішення.

Таким чином, інформація про те, що виключно окремі народні депутати особисто вирішили питання виділення області додаткових коштів на зарплату не відповідає дійсності.

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ