Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 03:49:14

Заробітна плата працівникам бюджетних установ області до нового року буде виплачена

06.12.2014   08:03Агенцiя

У поточному році, за інформацією Департаменту фінансів Чернігівської ОДА, як і в інші роки, в області існувала нестача коштів на заробітну плату працівникам бюджетних установ у сумі більше 400,0 млн гривень.

Зазначене пояснюється тим, що область друга за територією, остання – за чисельністю населення та має розгалужену мережу бюджетних установ, а методика бюджетного планування Міністерством фінансів України не повністю враховує ці особливості.

Обласна державна адміністрація восени поточного року зосередила зусилля на вирішенні цієї проблеми: були підготовлені та направлені 50 звернень до вищих керівних органів країни та народних депутатів України, проведені детальні розрахунки потреби в коштах, здійснені заходи по економії та раціональному використанню коштів, залученню додаткових джерел надходжень тощо.

Завдяки спільним діям органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування Урядом прийняте розпорядження Кабінету Міністрів України „Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2014 рік, для спрямування місцевим бюджетам на оплату праці”.

Зазначеним розпорядженням на підставі пропозицій облдержадміністрації за рахунок економії коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню та інших, виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, а також зменшення державних капітальних вкладень було збільшено видатки місцевим бюджетам на оплату праці працівників бюджетної сфери на загальну суму більше 2,5 млрд грн, зокрема для Чернігівської області – 237,4 млн грн, Івано-Франківської – 213,2 млн грн, Луганської – 150,5 млн грн, Харківської – 134,7 млн грн. Це дозволяє не допустити станом на 01.01.2015 року простроченої заборгованості із заробітної плати в бюджетних установах.

Для вирішення цього питання згідно з діючим законодавством було отримано погодження Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, який складався з 38-ми народних депутатів (троє депутатів від Чернігівської області), більшість з яких підтримали це важливе для країни рішення.

Таким чином, інформація про те, що виключно окремі народні депутати особисто вирішили питання виділення області додаткових коштів на зарплату не відповідає дійсності.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини