Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 19:36:12

Розпочато роботу над пілотними проектами ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"

28.11.2014   08:34

26 листопада в обласній раді відбувся вступний семінар-презентація по впровадженню спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», для трьох районів Чернігівщини - Семенівського, Сосницького та Ніжинського.

Ці райони визначені пілотними по впровадженню проекту у відповідності до Закону України «Про співробітництво територіальних громад» за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

До представників органів місцевого самоврядування названих районів звернувся заступник голови обласної ради Валентин Мельничук. Керівник назвав цей проект та подібні до нього програми, що вже реалізуються в області, важливим фактором, який активізує ініціативу громад на місцях. Самоорганізація мешканців населених пунктів, які беруть участь у вирішенні місцевих проблем, важлива ще й тому, що Чернігівщина визначена пілотною областю по запровадженню реформи місцевого самоврядування.

Валентин Мельничук побажав успіху учасникам проекту, назвавши їх першопрохідцями в реформі місцевого самоврядування. Їх досвід буде корисним для інших територіальних громад, бо сприятиме поширенню методів самоорганізації та впровадженню відповідних законодавчих та адміністративних змін.

Старший програмний менеджер проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Оксана Реміга презентувала учасникам семінару третю фазу Проекту. За її словами, метою проекту є сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом посилення спільного управління та заохочення громадських ініціатив.

Про умови дії проекту, механізми розробки, управління та впровадження стратегій місцевого розвитку розповіли координатори цього проекту Олена Рудіч і Владислав Сила. Зокрема, Олена Рудіч повідомила, що, загальна квота на три райони Чернігівщини визначено в межах 250 тисяч доларів у гривневому еквіваленті.

Йшлося також і про очікувані результати, зобов'язання та пріоритетні напрямки залучення інвестицій. Обговорено правові аспекти проекту та організаційні питання реалізації програми. Семінар відбувся за участю міжнародного менеджера проекту Джейсінгха Саха.

Останні новини Чернігівщини

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови 15:02

21 жовтня у сесійній залі Прилуцькоїх міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі 14:56

Наприкінці минулого тижня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для представників економічних служб районів, міст та ОТГ відбувся семінар на тему «Регіональна політика як складова економічного розвитку області».

Оцінювали фізичну підготовленість населення

Оцінювали фізичну підготовленість населення 14:47

В області проходить щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Днями відповідний захід відбувся в Чернігові.

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1 11:18

Голи: Леднев, 81, Юрченко, 85 (з пенальті) - Дегтярьов, 17.

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року 11:05

Кодекс України з процедур банкрутства – це перший за часи незалежності України комплексний документ, що врегульовує всі процедурні питання банкрутства. Кодекс містить багато положень, що перекликаються зі світовими стандартами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини