"Бюджетники Чернігівщини отримають 237 428 тисяч гривень" – Валерій Дубіль
- Сьогодні Комітет Верховної Ради з питань бюджету погодив виділення із Державного бюджету Чернігівській області 237 млн. 428 тис. грн на оплату праці бюджетникам, – прокоментував народний депутат України фракція «Батьківщина» Валерій Дубіль
- 14 жовтня 2014 року на засіданні Комітету Верховної Ради з питань бюджету я порушив питання про недостатність коштів у місцевих бюджетах Чернігівської області на оплату праці працівникам бюджетних установ. Комітет підтримав мене у цьому та вирішив рекомендувати Міністерству фінансів напрацювати пропозиції щодо вирішення питання із заборгованості заробітних плат по Чернігівській області та всій країні у цілому. Сьогодні Комітет Верховної Ради з питань бюджету погодив Розпорядження Кабінету Міністрів про виділення із Державного бюджету Чернігівській області 237 млн 428 тис. грн. на оплату праці бюджетникам, - поінформував Валерій Дубіль.
Також, як сказав Валерій Дубіль, за його пропозицією з Держбюджету виділено 3 млн 470 тис. грн. на реконструкцію дитячого садка в с. Богданівка Прилуцького району.
Нагадаємо, що в зв'язку із заборгованістю з оплати праці працівникам бюджетних установ Чернігівської області, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань бюджету Валерій Дубіль розробив проект Закону про внесення змін до додатків № 3 та № 7 до Закону «Про Державний бюджет України на 2014 рік» (дотації з державного бюджету місцевим бюджетам Чернігівської області).
14 жовтня 2014 року Комітет з питань бюджету вирішив рекомендувати Міністерству фінансів напрацювати пропозиції щодо вирішення питання із заборгованості заробітних плат.
Прес-служба народного депутата України Валерія Дубіля
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.