Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 14:41:47

Активісти нагадали імена причетних до розгону чернігівського Євромайдану. ВІДЕО

26.11.2014   10:59Агенцiя

У першу річницю розгону чернігівського Євромайдану у приміщенні міської ради активісти провели прес-конференцію “Чернігів обрав ЄС, а влада – Ганьбу!”.

Конференція розпочалася із спогадів про події 25-го листопада 2013 року: як небайдужі вийшли на мітинг за зміну влади та краще життя, а невдовзі людей розігнали та побили їх звукове обладнання. Саме це обладнання у обгортці з малюнком доларів активісти принесли у подарунок місцевій владі.

Заступник голови правління молодіжної громадської організації «Центр прогресивної молоді «Апельсин»» Станіслав Тавлуй нагадав імена тих, проти кого повстав Майдан у Чернігові та тих, хто був причетний до його розгону 25-го листопада 2013 року.

Garmata-TV

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

Стартував прийом заявок на участь у програмі житлових ваучерів для внутрішньо переміщених осіб з ТОТ 09:39

Подати заявку за новим компонентом єВідновлення можна відсьогодні, 1 грудня, через мобільний застосунок Дія

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини