Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 10:11:53

У селі Макіївка,Носівського району, відкрито перший на Чернігівщині пам’ятник Героям Небесної Сотні

25.11.2014   12:17

На урочисте відкриття пам’ятника, що відбулося 23 листопада, забралося більше сотні місцевих жителів. До Макіівки завітали представникиНосівської районної адміністрації,члени Чернігівського землятсва в Києві, а також новообраний Народний депутат України Олександр Кодола.

Монумент в Макіївці звели на території храму Святого Вознесіння, за меценатської підтримки керівника місцевого фермерського господарства "Вікторія" Миколи Фенюка.

На мітингу лунали патріотичні пісні у виконанні представників місцевої самодіяльності, а Макіївські активісти встановили скриньку для збору коштів, для учасників АТО з села Макіївка.

«Символічно, що рівно рік тому жителі Макіївки разом з іншими співвітчизниками одними з перших приїхали на Євромайдан в столицю відстоювати свободу і європейський вибір.Сьогодні наше завдання, в першу чергу перед Небесною сотнею, зробити Україну передовою, економічно міцною, з найвищим рівнем обороноздатності, квітучою європейською державою.» - зазначив виступаючи перед учасниками зібрання Народний депутат України Олександр Кодола.

Крім того, слід зазначити, що напередодні встановлення пам’ятника Героям Небесної Сотні, у Макіївці демонтували останній на Носівщині пам’ятник Леніну. На його місці активісти місцевої громади вже планують встановити пам’ятник Тарасу Шевченку.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини