Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 19:47:34

Обговорювалася Стратегії сталого розвитку Чернігівської області

25.11.2014   08:22

24 листопада відбулося спільне засідання координаційної ради та робочої групи із розробки Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року. Нарада пройшла за участю в.о. голови облдержадміністрації Сергія Журмана та заступника голови обласної ради Валентина Мельничука.

Як повідомив в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман, необхідність розробки нової Стратегії викликана тим, що у наступному році завершується нині діюча програма регіонального розвитку і обласні плани повинні бути приведені у відповідність до Державної стратегії сталого розвитку. Серед основних цілей регіональної політики Сергій Журман визначив: підвищення конкурентоспроможності, соціально-економічна інтеграція та просторовий розвиток, а також ефективне використання переваг регіону. За словами в.о. голови облдержадміністрації, при розробці стратегічних напрямків регіону необхідно враховувати наявний ресурсний потенціал, реальний стан сформованого і функціонуючого на даний час господарського комплексу.

Оскільки Стратегія сталого розвитку має стати основним програмним документом на найближчі 6 років, то керівник закликав долучитися до процесу її розробки та планування регіонального розвитку не лише фахівців облдержадміністрації та обласної ради, а й науковців, підприємців та громадськість.

Далі учасники засідання заслухали інформацію заступника директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександри Хомик про підсумки соціально-економічного аналізу проекту Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року. Виступаюча визначила сильні і слабкі сторони регіону та, акцентуючи увагу присутніх на етапах стратегічного планування, закликала вносити відповідні пропозиції.

За результатами засідання буде підготовлено протокольне доручення.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові нагородили переможців конкурсу «Молодь! Армія! Країна!»

У Чернігові нагородили переможців конкурсу «Молодь! Армія! Країна!» 18:09

Урочистості відбулися символічно напередодні святкування 30-ї річниці дня створення Збройних Сил України в Чернігівському обласному територіальному центрі комплектування та соцпідтримки, який і є організатором конкурсу.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 386 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 386 нових випадків COVID-19 18:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 4 грудня в області зафіксовано 386 нових випадків COVID-19.

#МарЛені. Зустрічі реальна та віртуальна

#МарЛені. Зустрічі реальна та віртуальна 17:59

3 грудня шевченківці мали щасливу можливість знову зустрітися з чернігівськими глядачами, аби представити ще одну прем’єрну виставу «МарЛені», поставлену заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим за мотивами п’єси сучасної німецької літераторки Теа Дорн.

Помолилися за 6-х загиблих у листопаді Захисників України та померлого кіборга з Чернігова

Помолилися за 6-х загиблих у листопаді Захисників України та померлого кіборга з Чернігова 17:56

2 грудня, у перший четвер місяця, у Козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України в Чернігові проведено панахиду за воїнами, які у листопаді цього року віддали своє життя за нашу країну, а також за всіх загиблих у боях за незалежність України.

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.