Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 16:00:59

Засідання круглого столу на тему: “Гідність як зміст нового Українського суспільства”

22.11.2014   08:25

21 листопада 2013 року в Україні розпочалася Революція Гідності. Президент України Петро Порошенко підписав укази про відзначення щорічно 21 листопада Дня Гідності та Свободи.

У день річниці цієї знакової події в дискусійному клубі "Експертна думка" Чернігова відбулось засідання круглого столу на тему: “Гідність як зміст нового Українського суспільства”. Організаторами заходу виступили Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації та відділ зв'язків з громадськістю міської ради спільно з дискусійним клубом "Експертна думка".

Участь у круглому столі взяли представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування, учасники подій Євромайдану, волонтери та представники засобів масової інформації.

Учасники обговорення зійшлися на думці, що поки ще рано давати оцінку подіям, що відбулися на Майдані, адже його історія ще не закінчилась. Це покаже час: необхідно, щоб змінилися не тільки лідери та владна еліта, а й відбулось повне перезавантаження системи влади.

Політичний експерт Юрій Паперний акцентував увагу присутніх, що коли вже події стали історичними фактами, то час виносити уроки та, що особливо важливо, проводити просвітницьку та роз'яснювальну роботу серед молоді.

Виступаючі особливо наголошували на першочерговості боротьби з корупцією, проведенням економічних реформ, оновленням влади на місцях та ін. Проте, на переконання учасників заходу, це вимагає наявності не тільки добре опрацьованої програми, і її фахових, а головне – моральних виконавців.

Начальник відділу зв’язків з громадськістю міської ради Ірина Соломаха зауважила, що "зміни у суспільстві почались, і їх треба продовжувати. А, мабуть, головне надбання революції – ми почали себе відчувати єдиним народом".

Відзначено також, що на політичну арену виходить нове покоління суспільства, яке диктує порядок денний для українського політикуму. І, можливо, саме це є найбільшим досягненням Революції Гідності в Україні. В Україні зародилося громадянське суспільство. Відбулась духовна і національна революція українців: сплеск українського патріотизму, вперше мабуть за 23 роки незалежності країни, національна самоідентифікація українців.

Втім, "минулі вибори демократичним шляхом узаконили зміну влади, однак, основні вимоги суспільства: подолати корупцію та оновити систему влади ще не виконані. Українці скористались своїм правом на самовизначення, проте, "Революція гідності" ще не закінчена. Громадянське суспільство має об’єднатися, аби почати формування нового життя в країні на основі демократії, верховенства права, свободи та гідності", - таким був висновок учасників круглого столу.

Останні новини Чернігівщини

Медичні заклади області у трійці лідерів за рівнем готовності до другого етапу медичної реформи

Медичні заклади області у трійці лідерів за рівнем готовності до другого етапу медичної реформи 14:09

Медичні заклади Чернігівської області вже на 95,43% готові до старту другого етапу медичної реформи з 1 квітня цього року. Це стосується закладів, що надають вторинну та третинну медичну допомогу.

Патрульні розшукали особу, ймовірно причетну до пошкодження рекламної конструкції в підземному переході

Патрульні розшукали особу, ймовірно причетну до пошкодження рекламної конструкції в підземному переході 13:51

Близько п’ятої ранку на лінію "102" надійшло повідомлення, що в підземному переході на розі проспектів Миру та Перемоги невідомий пошкодив рекламну конструкцію. На місце одразу виїхав екіпаж патрульної поліції.

З 25 лютого в оборот введена нова 200-гривнева купюра 13:44

Сьогодні в Україні Нацбанком в обіг вводяться нові купюри 200 гривень. Про це повідомляється на офіційному сайті регулятора.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:41

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір. Захворювання реєструвалися в 17 районах та 3 містах.

Упродовж минулої доби рятувальники вивільнили зі складних ділянок доріг 4 одиниці транспортних засобів

Упродовж минулої доби рятувальники вивільнили зі складних ділянок доріг 4 одиниці транспортних засобів 13:14

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини 4 рази залучалися до надання допомоги з вивільнення транспортних засобів, що потрапили на складні ділянки доріг у Бахмацькому, Городнянському, Ріпкинському і Талалаївському районах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини