Прес-конференція Олега Тягнибока в Чернігові
На Чернігівщині "Свобода" планує взяти біля 10 відсотків голосів на майбутніх виборах до Верховної Ради. Про це лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок заявив у чернігівському прес-клубі "Просвіта".
Олег Тягнибок
"Схід голосує за нас так, як раніше голосував Захід. Тобто поступово наші ідеї доходять до всіх регіонів, -- говорив Олег Тягнибок. - Коли я був у Донецьку, наші хлопці роздали тисяч примірників партійної газети і я в них запитував -- чи не було якихось вигуків, обурення? Ні, навпаки -- брали із задоволенням. І в Донецьку ж мені розповіли віршика, який закінчується словами "Чем дольше правит Янукович, тем больше я люблю Бандеру".
Лідер ВО "Свобода" представив керівника обласного виборчого штабу -- Костянтина Лубенцова з Прилук і повідомив про переведення голови обласної організації "Свободи" Андрія Міщенка у Дніпропетровськ. Прилуки заявлені як стратегічний регіон для "Свободи" на Чернігівщині -- саме там "Свобода" хоче виставляти свого кандидата на мажоритарні вибори.
http://siver.com.ua/news/oleg_tjagnibok_u_prosviti_chem_dolshe_pravit_janukovich/2012-01-28-9434
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.