Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 23:48:49

Як стати відомим у районі? Приклад з піар-життя народного депутата

27.01.2012   17:01

Продовжуючи проводити моніторинг всіх обласних та районних видань Чернігівщини, інколи потрапляєш на чудові приклади того як або запам’ятатися виборцю або “замозолити очі” електорату. Але головне правило нагадати про себе не менше 8 разів майже виконується. Для прикладу візьмемо комунальну газету “Життя Семенівщини”.

Рибаков Ігор

Рибаков Ігор

Це видання виходить накладом 4324 екземплярів. На сьогодні по охопленню на тисячу жителів найбільш рейтингова газета області – на одну тисячу жителів 227 примірників. Вже багато років Семенівщина надає приклад всім іншим – практично кожна родина району отримує газету.


Останні два примірники за 18 та 21 січня яскраво показують як команда народного депутата Ігоря Рибакова використовує комунальне ЗМІ, аби їх патрон запам’ятався жителям району.

Приводом для цього використовуються відкриття комп’ютерного класу, кабінету фізики та свято Маланки.
У Іванівській ЗОШ І-ІІІ ступенів на початку року було відкрито комп’ютерний клас за кошти державного бюджету. Газета “Життя Семенівщини” від 18 січня 2012 року розмістила матеріал про урочисте відкриття класу, присутність на святі голови РДА С.В.Євменова, голови райради Л.М. Салімона та представника народного депутата України І.Рибакова – керівника служби депутатської групи “Реформи заради майбутнього” Т.В.Іванової.

Від депутата Рибакова школа отримала багатофункціональний пристрій. У вітальному слові представниця запевнила: “…і надалі можна сподіватися на підтримку народного депутата І.О.Рибакова, який приділяє велику увагу питанням соціально-економічного розвитку Чернігівської області”.
В цьому ж випуску газета повідомила, що пані Іванова побувала з візитом у багатодітній родині в Іванівці і подарувала ноутбук від Ігоря Рибакова. А також подарувала солодощі в дитячому садочку “Ромашка” та ЗОШ І-ІІІ ступеня в с.Погорільське.

Таким чином, у номері від 18 січня газета присвятила пану Рибакову 3 статті. Слід відмітити, що один багатофункціональний пристрій, ноутбук і солодощі – це єдине за що реально довелося сплатити, бо газета за розміщення певно грошей не взяла – матеріали не помічені як іміджеві або рекламні.
Наступний номер “Життя Семенівщини” від 21 січня 2012 року розповів своїм читачам про відкриття сучасного кабінету фізики за участі керівництва району та представників народного депутата Ігоря Рибакова. Обладнання для кабінету фізики, до якого входять комплект комп’ютерної техніки, мультимедійна дошка, проектор та інше – “це один з етапів покращення матеріальної бази навчальної бази учбового закладу”. А від нардепа пані Іванова подарувала гімназії принтер. І знову вона запевняла учнів та вчителів, що “…і надалі можна сподіватися на підтримку народного депутата І.О.Рибакова, який приділяє велику увагу питанням соціально-економічного розвитку Чернігівської області та Семенівського району”.

В цьому ж номері газети розміщена подяка від батьків, вчителів та дітей Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступеня народному депутату Ігорю Рибакову. В якій вони кажуть: “Від щирого серця висловлюємо їм (народному депутату І.Рибакову та голові РДА Євменову – авт.) велику подяку за чудову можливість займатися у новому комп’ютерному класі”.
На другій сторінці видання також згадується народний депутат. Цього разу його представниця завітала на свято Державного Гімну України, яке проходило в Семенівській школі №5. І знову школі дарують принтер. І знову учнів, вчителів та гостей свята пані Іванова запевняє, що Ігор Рибаков дуже переймається і турбується про жителів Семенівщини і завжди буде їм допомагати.

Тож ще три публікації про Ігоря Рибакова розмістила газета “Життя Семенівщини” у номері від 21 січня.
І це при тому, що весь цей шквал інформації породили два принтери, багатофункціональний пристрій, ноутбук та солодощі.
Цікаво чи продовжить народний депутат допомогати у придбанні витратних матеріалів до цієї оргтехніки, які часто дорожчі за сам пристрій?
Хочеться вірити, що району “… і надалі можна сподіватися на співпрацю та підтримку народного депутата”.
Це з одного боку. А з іншого, працівникам народного депутата бажано через декілька місяців перевірити як використовуються їх подарунки.

P.S. Проект “Чернігівський монітор” продовжує моніторинг районних та обласних ЗМІ і у 2012 році. Огляд за січень можна буде прочитати в рубриці “Моніторинг, дослідження, аналітика” після 5 лютого.

Останні новини Чернігівщини

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу 15:24

За вказані порушення фізичним особам-порушникам донараховано більше ніж 310 000 грн.

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина 15:13

18 листопада, зі святом ніжинських студентів привітав міський голова Анатолій Лінник.

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб 11:44

18 листопада о 19:55 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в палаті № 13 інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна дитяча лікарня" Чернігівської обласної ради, що в обласному центрі.

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг 11:28

Від початку 2019 року землевпорядники Чернігівської області надали населенню 838 тис. адміністративних послуг. З цієї кількості 796,3 тис. послуг надано на безоплатній основі.

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік 11:09

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада підтримав проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини