Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 14:29:55

Звернення народного депутата Владислава Атрошенка до виборців Чернігівщини

07.11.2014   09:25Агенцiя

Дорогі земляки! Шановні мої виборці!

В першу чергу, я хотів би сказати слова подяки за ту підтримку, яку Ви висловили всій команді Президента, яка впевненно перемогла на Чернігівщині.

Особливо хотів би подякувати виборцям 206 округу. Ваша підтримка понад 51% голосів - головна відповідь популістам, «найманим люстраторам» та всім, хто намагався побудувати свою кампанію на брехні, критиці та бруді, витрачаючи на це шалені кошти.

Переконаний, результати цих виборів довели, що голос виборця – це найкраща та найчесніша люстрація, якої так вимагало суспільство під час та після Майдану.

Проєвропейську парламентську коаліцію, яка, я переконаний, буде сформована у стислі терміни, чекає надзвичайно відповідальна робота. Разом із Президентом та Урядом Парламент повинен працювати над вдосконаленням законодавства та наближенням його до європейських стандартів, що забезпечить підвищення рівня життя людей.

Як і у минулому скликанні, не полишатиму свою роботу в окрузі. Ваша підтримка для мене – свідчення високої довіри, яку я намагатимуся підтверджувати своєю відповідальною роботою. І я залишаюся вірним принципу своєї роботи, оголошеному ще у 2012 році – завжди з людьми та для людей.

Також хочу подякувати виборцям 205 округу, які підтримали Валерія Куліча. Відтепер, інтереси виборців обох округів Чернігова представлятимуть депуати з однієї команди. Одна з головних задач для нас в Чернігові - викинути зі своїх крісел корумпованих чиновників, які роками грабують наше місто. Тільки після цього ми зможемо забезпечити розвиток та процвітання Чернігова.

Попереду надзвичайно багато роботи, тому не зупиняймося на досягнутому!

Дякую Вам і закликаю до спільної роботи всіх небайдужих чернігівців! Разом з Вами ми зробимо більше!

З повагою, Владислав АТРОШЕНКО

PR

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту 13:38

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації структури Чернігівської облдержадміністрації 21 лютого голова ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким створюється Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:31

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір.

Про державну субвенцію та Адама Киселя

Про державну субвенцію та Адама Киселя 13:22

Чи отримає Киселівська ОТГ, так само як інші, де вибори пройшли у грудні минулого року, державну інфраструктурну субвенцію? Це одне з питань, що прозвучало під час семінару в Киселівці.

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу 13:12

22 лютого у Прилуках проходив Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету 13:00

У Кіптівській ОТГ пройшов марафон з написання проектів громадського бюджету, який цього року громада реалізує вперше. З міського бюджету передбачено виділити 150 тис. грн, що будуть спрямовані на ініціативи жителів адміністративного центру і сіл громади.