Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 серпня, 21:52:32

Звернення народного депутата Владислава Атрошенка до виборців Чернігівщини

07.11.2014   09:25Агенцiя

Дорогі земляки! Шановні мої виборці!

В першу чергу, я хотів би сказати слова подяки за ту підтримку, яку Ви висловили всій команді Президента, яка впевненно перемогла на Чернігівщині.

Особливо хотів би подякувати виборцям 206 округу. Ваша підтримка понад 51% голосів - головна відповідь популістам, «найманим люстраторам» та всім, хто намагався побудувати свою кампанію на брехні, критиці та бруді, витрачаючи на це шалені кошти.

Переконаний, результати цих виборів довели, що голос виборця – це найкраща та найчесніша люстрація, якої так вимагало суспільство під час та після Майдану.

Проєвропейську парламентську коаліцію, яка, я переконаний, буде сформована у стислі терміни, чекає надзвичайно відповідальна робота. Разом із Президентом та Урядом Парламент повинен працювати над вдосконаленням законодавства та наближенням його до європейських стандартів, що забезпечить підвищення рівня життя людей.

Як і у минулому скликанні, не полишатиму свою роботу в окрузі. Ваша підтримка для мене – свідчення високої довіри, яку я намагатимуся підтверджувати своєю відповідальною роботою. І я залишаюся вірним принципу своєї роботи, оголошеному ще у 2012 році – завжди з людьми та для людей.

Також хочу подякувати виборцям 205 округу, які підтримали Валерія Куліча. Відтепер, інтереси виборців обох округів Чернігова представлятимуть депуати з однієї команди. Одна з головних задач для нас в Чернігові - викинути зі своїх крісел корумпованих чиновників, які роками грабують наше місто. Тільки після цього ми зможемо забезпечити розвиток та процвітання Чернігова.

Попереду надзвичайно багато роботи, тому не зупиняймося на досягнутому!

Дякую Вам і закликаю до спільної роботи всіх небайдужих чернігівців! Разом з Вами ми зробимо більше!

З повагою, Владислав АТРОШЕНКО

PR

 

Останні новини Чернігівщини

Все буде #Organic

Все буде #Organic 14:12

В онлайн форматі відбувся XXХI Регіональний Форум «Органічна Україна 2020».

Засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини

Засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини 13:56

Відбулося засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини в Чернігівській області на 2021-2025 роки.

Проєкт ЕMERGENCY у Прилуках

Проєкт ЕMERGENCY у Прилуках 13:49

Медичні заклади Чернігівщини розпочали реалізацію проєкту ЕMERGENCY 2020. В області визначено 9 опорних лікарень, де будуть проведені ремонтні роботи за цим масштабним проєктом. До переліку увійшла і Прилуцька центральна міська лікарня.

Денис Хотульов виборов

Денис Хотульов виборов "срібло" чемпіонату України в індивідуальній гонці 13:12

4 серпня, в м. Богуслав стартував чемпіонат України з велоспорту (шосе) в олімпійських видах програм.

Скільки мисливців на Чернігівщині через аліментні борги не відкриють для себе сезон полювання?

Скільки мисливців на Чернігівщині через аліментні борги не відкриють для себе сезон полювання? 13:00

Незабаром вже зроблять перші постріли та почують запах пороху мисливиці, які не накопичили аліментний борг перед початком сезону полювання. Дійсно, належно виконаний батьківський обв’язок є запорукою вдало проведених вихідних за улюбленою справою.