Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 14:18:20

Обласний штаб спротиву виступає проти призначення Миколи Стрільця на посаду першого заступника голови обласної ради

06.11.2014   09:23Агенцiя

Обласний штаб національного спротиву відновив свою роботу після завершення виборів, вважаючи свої обов'язки ще не виконаними.

Перше засідання штабу пройшло за участі Олександра Кодоли, обраного народним депутатом по Ніжинському мажоритарному округу. Члени штабу привітали новообраного народного депутата, який у штабі був з перших днів майдану, і побажали вистояти у боротьбі зі спокусами депутатської діяльності та зробити все для подолання російської агресії і режиму Януковича.

Обласний штаб має намір взяти активну участь у роботі чергової сесії обласної ради, оскільки є дані про наміри регіоналів провести на посаду першого заступника голови обласної ради недавнього організатора і керівника ПР в області, першого заступника голови Чернігівської ОДА Миколи Стрільця. Він зараз очолив створений спеціально для нього "Інститут менеджменту та державного управління" в системі технологічного університету. Штаб цілком справедливо вважає, що хабарництво, корупція, фальсифікації - це не ті знання, які сьогодні треба передавати студентам.

Штаб також обговорив створення книги про Євромайдан у Чернігові і вирішив скликати недільне віче з нагоди річниці розгону євромайдану у Чернігові. Також вирішено здійснити певні заходи щодо керівника розгону, полковника міліції Едуарда Гребенюка, який нині працює заступником начальника УМВС в Одеській області.

Обласний штаб національного спротиву.

Останні новини Чернігівщини

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок п’ятої сесії Чернігівської міськради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок п’ятої сесії Чернігівської міськради сьомого скликання 13:04

Засідання Погоджувальної ради перед сорок п’ятою сесією Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося в Чернігівській міській раді 16 вересня.

Чергове навчання для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей

Чергове навчання для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей 12:17

Службою у справах дітей Чернігівської ОДА проведенно семінар-тренінг «Сучасні практики соціально-психологічної реабілітації дітей у закладах соціального захисту» для керівників, вихователів та психологів центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:43

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Відбувся масштабний інноваційний форум для вчителів. ВІДЕО 11:22

14 вересня, в Чернігові вже вдруге відбувся всеукраїнський інноваційний освітній форум «Grani. Місія вчителя сучасності. Vol.2020».

Втретє відбувся Обласний фестиваль української пісні і танцю імені Григорія Верьовки

Втретє відбувся Обласний фестиваль української пісні і танцю імені Григорія Верьовки 10:49

15 вересня на Співочому Полі у Березні Менського району, на батьківщині знаменитого українського композитора, хорового диригента і педагога, втретє відбулося музичне свято, що носить його ім’я, - Обласний фестиваль української пісні і танцю імені Григорія Верьовки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини