Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 вересня, 04:22:11

У Чернігові пройшов 3-ій етап 6-го конкурсу з відбору адвокатів до системи безоплатної правової допомоги

05.11.2014   11:18Агенцiя

У вівторок, 4 листопада, з робочим візитом на Чернігівщині перебував директор Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги Андрій Вишневський.

 В ході візиту відбулася зустріч Андрія Вишневського з начальником Головного управління юстиції у Чернігівській області Юрієм Власенком.

Також  у місті Чернігів пройшов 3-ій етап (індивідуальні співбесіди) 6-го конкурсу з відбору адвокатів до системи безоплатної правової допомоги. Участь у складі конкурсної комісії взяв директор Координаційного центру.

По закінченню Андрій Вишневський провів 2-годинну робочу зустріч із адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на Чернігівщині та співпрацюють із Чернігівським центром БВПД, а також 5 адвокатами, які сьогодні взяли участь в індивідуальних співбесідах у рамках конкурсу. У робочій нараді також взяли участь заступник начальника Головного управління юстиції у Чернігівській областіВолодимир Бобруйко, директор Чернігівського центру БВПДІрина Протченко, голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Чернігівської області Жанна Максімова, секретар Ради адвокатів Чернігівської області Галина Якуба, представники Чернігівського центру БВПД.

Учасники обговорили актуальні питання та стан надання БВПД в області та в цілому у країні. Зокрема, низку системних змін, які торкнуться системи безоплатної правової допомоги, у зв'язку із нещодавно прийнятим Законом України "Про прокуратуру". Також мова йшла про стандарти якості надання БВПД та результати перших місяців роботи системи, посилення фінансової мотивації адвокатів у зв'язку із прийняттям нової редакції постанови "Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу", а також подальші перспективи розвитку системи та ін.

Окрім того, сьогодні Андрій Вишневський дав інтерв'ю представникам Чернігівського обласного радіо та взяв участь в інформаційній програмі "Студія "Діалог" на обласному телебаченні. Інтерв'ю Андрія Вишневського стосувалися індивідуальних співбесід у рамках конкурсу у Чернігові, останніх законодавчих змін у країні, які стосуються сфери безоплатної правової допомоги, роботи адвокатів системи, взаємодії системи із правоохоронними органами та майбутніх перспектив розвитку системи.

http://chernihiv.legalaid.gov.ua/

Останні новини Чернігівщини

Використання коштів ДФРР у 2019 році на контролі

Використання коштів ДФРР у 2019 році на контролі 13:05

17 вересня в рамках робочого візиту директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик та начальник управління інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту Юрій Сухомлин відвідали Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка та ознайомились з ходом реконструкції будівлі із застосуванням заходів теплореновації.

НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови Чернігова

НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови Чернігова 12:59

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами повних перевірок декларацій виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

Ніжин: збір громадських проектів 12:39

Проекти приймаються щороку, починаючи з 1 вересня по 30 вересня (протягом одного місяця).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:36

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За вісім місяців на обороноздатність країни платники  Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору

За вісім місяців на обороноздатність країни платники Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору 11:53

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Чернігівській області за січень–серпень поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено понад 232,4 млн грн військового збору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини