Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 07:11:15

Основне завдання – стале проходження опалювального сезону

27.10.2014   16:44

Про це йшлося 27 жовтня на оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, яку провів в.о. голови ОДА Сергій Журман.

Особливу увагу він зосередив на необхідності контролю за безперебійною подачею тепла на об’єкти соціальної сфери – лікарні, школи, дитячі садки та інтернатні заклади.

– Ключове завдання – провести опалювальний сезон без зривів та ускладнень, забезпечивши безперебійну подачу тепла до бюджетних установ та житлових будинків, - наголосив Сергій Журман.

Враховуючи обмежені ресурси природного газу в області розроблені та впроваджуються організаційно-технічні заходи, спрямовані на скорочення споживання газу та використання альтернативних видів палива.

Зокрема, підприємства харчової та переробної промисловості, розуміючи всю складність ситуації, вишукують шляхи економії ресурсів природного газу. Перш за все, ряд підприємств харчової промисловості переобладнали газові котли на електричні, провели реконструкцію котельних відділень для використання твердого палива, частково перевели котельні на торф, удосконалили парові котельні.

В результаті вжитих заходів очікуваний обсяг економії газу складе 3334 тисяч метрів кубічних.

Проте в силу специфічних технологічних процесів не всі підприємства харчової та переробної промисловості можуть перейти на альтернативні види палива.

Аграрний комплекс області теж готується до зими. Нині ремонтні бригади, що працюють в сільгосппідприємствах, завершують підготовку господарських об’єктів та виробничих приміщень до зими. Підготовлені виробничі котельні, резервні дизельні електростанції, створено запаси твердого та рідкого палива. Підготовлено техніку для ліквідації надзвичайних ситуацій в зимовий період.

Сергій Журман доручив керівникам департаментів та управлінь облдержадміністрації тримати на постійному особистому контролі ситуацію з проходженням опалювального сезону на підвідомчих закладах та організаціях, а також у закріплених районах.
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини