Засуджені установ виконання покарань управління ДПтС в Чернігівській області взяли участь у виборах
Участь у виборах брали й особи, які перебувають в колоніях та в СІЗО. На Чернігівщині таких установ шість, у кожній було створено спеціальні виборчі дільниці.
Всього в Чернігівській області утримується 1352 засуджених та ув'язнених. Участь у голосуванні не брали тільки особи без громадянства, громадяни іноземних держав та неповнолітні правопорушники. Засуджені голосували на підставі карток установ виконання покарань, які їм видали на заміну паспорта.
Так, в Чернігівській виправній колонії № 44 проголосувало 332 засуджені жінки, в Менській виправній колонії проголосували 395 чоловік, в Домницькому виправному центрі – 82, в Прилуцькій виховній колонії участь у виборах взяли 44 повнолітніх вихованців, в Новгород-Сіверській установі виконання покарань № 31 проголосували 106 осіб, а в Чернігівському СІЗО – 297.
Засуджені, які відбувають покарання на Чернігівщині, проголосували доволі швидко. Іноземні спостерігачі перевіряли, як голосували засуджені в Домницькому виправному центрі № 135 та Прилуцькій виховній колонії. Зауважень до процесу голосування в іноземців не було. Спостерігачі залишили свої враження в Книзі відгуків.
Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32
В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».
7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48
З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.
За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22
За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.