У Чернігові стався напад на керівника Чернігівського обласного КВУ
В день виборів, 26 жовтня 2014 року, був вчинений напад на керівника «КВУ» в Чернігівській області.
В день виборів, 26 жовтня 2014 року, був вчинений напад на керівника «КВУ» в Чернігівській області.
Андрійченко Володимир отримав легкі тілесні пошкодження. Факт нападу був зафіксований. Органи внутрішніх справ діють в межах чинного законодавства.
Володимир Андрійченко продовжує спостереження за перебігом виборів в Чернігівській області.
На Чернігівщині найбільш проблемними округами є 206, 207 та 210 округи.
За повідомленням КВУ у мережі Фейсбук
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.