Старт виборчої кампанії на Чернігівщині: спортсмени у 207 та велика кількість спостерігачів на дільницях
Станом на 10 годину вибори розпочалися спокійно і без особливих порушень. Про це повідомляють представники громадських організацій та міліції під час «Виборчого марафону» у дискусійному клубі «Чиста політика».
За словами експертів з усіх округів області особливе занепокоєння викликає 207 округ. Там за даними спостерігачів на дільницях знаходяться хлопці спортивної статури. Які представляються громадською організацією, яка займається «моніторингом та спостереженням за виборами».
Серед порушень у 207 окрузі представник ОПОРИ назвав наступні: неправильно опломбовані скриньки, спроба проголосувати за водійськими правами та зіпсовані інформаційні плакати на двох дільницях.
Взагалі, громадські активісти відмічають велику кількість спостерігачів на всіх дільницях області. Навіть у найвіддаленіших селах. Євгеній Романенко координатор мережі ОПОРА в Чернігівській області висловив побоювання, така велика кількість людей на дільниці під час підрахунку голосів може спричинити викривлення результатів.
Наприклад, у 206 окрузі на 175 дільниць за даними представника ОВК було зареєстровано більше 1500 спостерігачів.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.
Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34
Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.
10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28
День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression
Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09
Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.