Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 02:39:09

В Чернігівській області розпочала роботу 1101 виборча дільниця

26.10.2014   10:23Агенцiя

В Чернігівській області в 6 виборчих округах розпочала роботу 1101 виборча дільниця. Про це УНН повідомили у прес-службі МВС області.

Охорону громадського порядку на виборчих дільницях в цілодобовому режимі забезпечує 1587 працівників органів внутрішніх справ, в тому числі 60 бійців спеціального батальйону патрульної служби міліції “Чернігів”.

Поряд з ними чергують 1120 членів громадських формувань, з яких 130 членів Народної самооборони, а також 445 працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій і 34 працівники податкової міліції.

Для виконання міліцією своїх завдань у ході виборів вжито ряд організаційних і практичних заходів.

Крім цього, охорону порядку на вулицях та у громадських місцях в цей день забезпечують 350 працівників міліції.

Додатково створено резерв з числа особового складу спецпідрозділів УМВС України в Чернігівській області, який в разі необхідності буде задіяний для відновлення правопорядку.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини