Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 05:52:49

Міліціонерам розповіли про їх компетенцію в охороні прав громадян під час виборчого процесу

23.10.2014   12:53

Координатор Всеукраїнської громадської організації «Комітету виборців України» провів тренінг для міліціонерів, які забезпечуватимуть правопорядок на виборах народних депутатів України 26 жовтня.

На виконання вимог МВС України у рамках співпраці з Всеукраїнською громадською організацією «Комітет виборців України» в УМВС України в Чернігівській області в рамках програми зі службової підготовки був проведений тренінг для міліціонерів, які братимуть участь у забезпеченні правопорядку на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Міліціонерам розповіли про їх компетенцію (фото2)Тренінг мав на меті дати рекомендації та докладно розповісти правоохоронцям їх компетенцію в охоронні прав громадян та громадського порядку під час виборчого процесу із позачергових виборів народних депутатів України.

Також під час тренінгу міліціонери обговорили способи і механізми реагування на порушення правопорядку та порушення виборчого законодавства. Присутні ознайомилися із змістом методичних рекомендацій, підготовлених Всеукраїнською громадською організацією «Комітет виборців України».

Працівникам міліції довели до відома положення статей 157-159 Кримінального кодексу України щодо кримінальної відповідальності за порушення законодавства про вибори народних депутатів України, статей 2127 - 21220 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими встановлено адмінвідповідальність за порушення, що посягають на здійснення народного волевиявлення та встановлений порядок його забезпечення, положення Закону України «Про вибори народних депутатів України», Закону України «Про політичні партії в Україні», а також інші матеріали методичного забезпечення виборчого процесу.

Наразі частина міліціонерів вже здійснює охорону громадського порядку на виборчих дільницях, які отримали бюлетені.

Останні новини Чернігівщини

Як стати щасливою. 8 рецептів жіночого щастя від героїнь знаменитих фільмів 15:55

"Що таке жіноче щастя: а) вийти заміж так, щоб не потрібно було працювати б) знайти таку роботу, щоб не потрібно було виходити заміж в) вигадайте свій варіант відповіді"

Смачні рецепти вихідного дня:

Смачні рецепти вихідного дня: "троянди" із творожного тіста 15:53

Печиво, про яке йтиметься далі готується просто, але вимагає трохи більше зусиль ніж звичайно. Тут доведеться мати справу із безейним кремом. Але результат того вартий: ніжне сирне тісто, яке огортає безе. І все це нагадує троянду.

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року 15:48

Намагайтеся не давати волю негативним емоціям, бо це не допоможе розрядитися, а навпаки, надовго зупинить розвиток справ і розв'язання проблем. Краще спілкуватися з приємними людьми.

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям 14:31

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) оприлюднила 27 пакетів медичних послуг Програми медичних гарантій на 2020 рік, які будуть безкоштовно надаватися українцям.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини