Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 05:41:49

Міліціонерам розповіли про їх компетенцію в охороні прав громадян під час виборчого процесу

23.10.2014   12:53

Координатор Всеукраїнської громадської організації «Комітету виборців України» провів тренінг для міліціонерів, які забезпечуватимуть правопорядок на виборах народних депутатів України 26 жовтня.

На виконання вимог МВС України у рамках співпраці з Всеукраїнською громадською організацією «Комітет виборців України» в УМВС України в Чернігівській області в рамках програми зі службової підготовки був проведений тренінг для міліціонерів, які братимуть участь у забезпеченні правопорядку на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Міліціонерам розповіли про їх компетенцію (фото2)Тренінг мав на меті дати рекомендації та докладно розповісти правоохоронцям їх компетенцію в охоронні прав громадян та громадського порядку під час виборчого процесу із позачергових виборів народних депутатів України.

Також під час тренінгу міліціонери обговорили способи і механізми реагування на порушення правопорядку та порушення виборчого законодавства. Присутні ознайомилися із змістом методичних рекомендацій, підготовлених Всеукраїнською громадською організацією «Комітет виборців України».

Працівникам міліції довели до відома положення статей 157-159 Кримінального кодексу України щодо кримінальної відповідальності за порушення законодавства про вибори народних депутатів України, статей 2127 - 21220 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими встановлено адмінвідповідальність за порушення, що посягають на здійснення народного волевиявлення та встановлений порядок його забезпечення, положення Закону України «Про вибори народних депутатів України», Закону України «Про політичні партії в Україні», а також інші матеріали методичного забезпечення виборчого процесу.

Наразі частина міліціонерів вже здійснює охорону громадського порядку на виборчих дільницях, які отримали бюлетені.

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини