Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 14:08:54

Олег Шеремет: "Влада не здатна зробити найпростішого — захистити людей"

10.10.2014   16:05Агенцiя

Країна все глибше занурюється в економічну і політичну кризу. Натомість, на думку опозиції, влада захопилася парламентськими виборами і забула про те, як живуть прості українці.

«Нові чиновники «сіли» на корупційні схеми і заробляють гроші собі і своїм сім’ям. Гривня девальвує. Якщо раніше долар коштував 8 гривень, то зараз 13—14, та ще й купити його в банках неможливо. Економіка України демонструє найгірші показники у світі», — каже депутат Чернігівської міської ради Олег Шеремет.

Зі свого боку, представники партії «Опозиційний блок» кажуть, що мають план порятунку країни.

Щоб захистити життя українців і зупинити шлях у прірву «Опозиційний блок» вимагає від влади зробити чотири кроки.

«Перший крок — це захистити людей. Захистити людей від війни. За час перемир’я створити боєздатну та потужну українську армію. Ми повинні зробити все можливе, щоб людина проживала безпечно у нашій державі. Необхідно роззброїти всі напіввійськові формування, які займаються так званою люстрацією», — впевнений Олег Шеремет.

Другий крок, на якому наголошує «Опозиційний блок» — врятувати соціальну інфраструктуру. Держава повинна думати про підготовку до зими: про тепло, електроенергію та гарячу воду.

Третє — зупинити безробіття, зберегти і створити робочі місця.

«Четвертим кроком влади має бути захист обездолених та бідних. Сьогоднішні олігархи при владі заробляють собі кошти навіть на війні. Нам треба захистити слабких: пенсіонерів, інвалідів, людей, які користуються соціальними пільгами. Ми повинні провести індексацію пенсій і заробітних плат, відповідно до курсу долара і до тих інфляційних процесів, які відбуваються у державі. Більш того, потрібно відмінити пенсійну реформу. Наші жінки йтимуть на пенсію у 55 років», — переконує Олег Шеремет.

Захистити людей, врятувати соціальну інфраструктуру та біженців, відродити країну та підтримати слабких — 4 кроки, які, на думку «Опозиційного блоку», має робити влада.

Крім того, «Опозиційний блок» закликає притягти до відповідальності осіб, що розпалюють ненависть, а також винних у переслідуваннях з політичних мотивів.

Політична партія «Опозиційний блок» бере участь у позачергових парламентських виборах. Номер «Опозиційного блок» у бюлетені — № 4.

Прес-служба «Опозиційного блоку»

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту 13:38

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації структури Чернігівської облдержадміністрації 21 лютого голова ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким створюється Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:31

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір.

Про державну субвенцію та Адама Киселя

Про державну субвенцію та Адама Киселя 13:22

Чи отримає Киселівська ОТГ, так само як інші, де вибори пройшли у грудні минулого року, державну інфраструктурну субвенцію? Це одне з питань, що прозвучало під час семінару в Киселівці.

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу 13:12

22 лютого у Прилуках проходив Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету 13:00

У Кіптівській ОТГ пройшов марафон з написання проектів громадського бюджету, який цього року громада реалізує вперше. З міського бюджету передбачено виділити 150 тис. грн, що будуть спрямовані на ініціативи жителів адміністративного центру і сіл громади.