Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 19:01:12

“Слову Варвинщини” – 80 років

24.01.2012   08:55

20 січня ц.р. у селищі Варва відбулись урочистості з нагоди 80-річчя від дня виходу в світ Варвинської районної газети “Слово Варвинщини”. Районка вперше вийшла друком у січні 1932 року як “Соціалістичний наступ”. 1937-го року її було перейменовано у “Перемогу соціалізму”, 1967-го – у “Радянське життя”, 2001-го – у “Слово Варвинщини”.

За вісім десятиліть видання призупиняло свій випуск лише два рази – з вересня 1941 по листопад 1943-го, коли район був окупований фашистськими загарбниками, і з червня 1962 до березня 1967-го року, коли внаслідок адміністративної реформи Варвинський район переставав існувати. З відновленням району у 1967 році газета знову продовжила виходити, і лишається найулюбленішим друкованим виданням багатьох поколінь варвинчан.

Привітати редакційний колектив, який, до речі, єдиний в області самостійно друкує свою газету, ветеранів “Слова Варвинщини” прибули співзасновники – голова райдержадміністрації Петро Бакуменко, голова районної ради Володимир Петренко, представники органів місцевого самоврядування, меценати від агрофірми “Дружба нова”, з Гнідинцівського нафтопереробного заводу, інші поважні гості.

Чималим був “десант” депутатів обласної ради – Віктор Кульбако, Валерій Зуб, Микола Рудьковський, Олена Дмитренко.

Гості подарували редакції нові меблі, техніку для друку газети, інші речі, необхідні для покращення умов праці журналістів.

У святковому номері газети було розміщене вітання голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка. Подяку голови облдержадміністрації редакційному колективу газети за багаторічну сумлінну працю за дорученням вручив в.о. начальника управління у справах преси та інформації Дмитро Никоненко.

Протягом 80-ти років творці “Слова Варвинщини” віддавали себе до останку своїм читачам, передплатникам, прихильникам. Тим більш приємною була під час свята увага гостей до них самих – творців газети.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.