Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 19:55:29

Анатолій Долеско: "Я не обіцяю "золоті гори"

09.10.2014   13:11Агенцiя

Анатолій Долеско, кандидат у народні депутати по 205 виборчому окрузі впевнений, що чернігівці вдячні працівниками комунального підприємства «Чернігівводоканал» за якісну питну воду, яку отримують щодня.

А це, за його словами, позитивно впливає на здоров'я мешканців міста. Про це він заявив під час зустрічі з працівниками підприємства.

Під час зустрічі кандидат  обговорив з присутніми  питання розвитку Чернігова, представництва інтересів міста у Верховній Раді України, поцікавився питаннями, що хвилюють їх найбільше. 

Анатолій Долеско наголосив, що він не обіцяє й не береться за вирішення усіх питань одночасно, бо на це потрібен певний час. Але деякі з них вже можна вирішити  зараз, не чекаючи виборів.

-У деякі проблеми, що турбують  багатьох виборців, мені треба глибше вникнути, − наголосив Долеско, − і щоб не бути голослівним  − фахово підійти до вирішення  кожної з них. Бо знаю, що багато хто наобіцяє перед виборами «золоті гори», а більше з обіцяного так і залишається невиконаним. Я до цього ставлюся   негативно. Вважаю: якщо ти щось пообіцяв, то повинен виконати обовʼязково.Директор КП «Чернігівводоканал» Олександр Шкінь у свою чергу коротко розповів про діяльність  підприємства.Кандидат у народні депутати підкреслив, що він проводить багато зустрічей з колективами підприємств, закладів освіти та культури, і всюди люди хочуть отримувати правдиву інформацію, як то кажуть, з перших вуст. Під час таких зустрічей   удається  зібрати якнайбільше інформації про  особливо пекучі проблеми міста.  Спасибі всім, хто приходить на зустрічі і цікавиться ходом передвиборчих перегонів у місті.

Наприкінці Олександр Шкінь продемонстрував в диспетчерський технологічно-робочий процес всієї системи водопровідної  та каналізаційної мереж. Показав у реальному часі як працюють технічні прилади у свердловинах, насосні станції різного етапного підйому та водопровідна мережа.

Максим Крисенко, інженер з виробничої діяльності підприємства «Чернігівський водоканал»:

− Послухав його і видно, що ця людина займається дійсно конкретними й потрібними справами. Він  стратег - бачить чітко завдання, які перед ним стоять і знає,як їх вирішувати. Бо попередня виборча практика показує, що нам багато чого обіцяють різні кандидати, а нічого не виконують. А тут серце підказує, що саме  він дотримається свого слова.

PR

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини