Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 20:47:51

Прокуратурою Чернігівської області активізовано представницьку діяльність

24.01.2012   08:49

З метою захисту інтересів держави органами прокуратури області упродовж 2011 року вжито ряд організаційно-практичних заходів щодо ефективності представницької діяльності.

Зокрема активізовано діяльність по представництву держави інтересів в суді по стягненню застосованих фінансово-господарських санкцій: за позовами прокурорів судами стягнуто 96,5 млн. грн.

У державну і комунальну власність повернуто (попереджено незаконне відчуження) понад 500 гектарів земель.

Реально виконано за судовими рішеннями за позовами прокурорів 58 млн. грн., з них на захист інтересів держави ? 54 млн. грн.

За позовами прокуратури області визнано недійсним рішення виконкому Куликівської селищної ради про оформлення права власності на 60-квартирний житловий будинок, побудований за державні кошти (12 млн. грн.) на приватну структуру, яка намагалася розпродати квартири в ньому. На вказані квартири визнано право власності за державою.

Також за ініціативи прокурора визнано державним та витребувано з чужого незаконного володіння ряд об’єктів загальною вартістю понад 15 млн. грн., якими незаконно розпоряджалися профспілкові організації.

З метою захисту житлових прав громадян за позовами прокурора у комунальну власність повернуто гуртожиток на 450 місць по вул. Бєлова у м. Чернігові. Правом на приватизацію житла скористалися більше 500 осіб, що проживали у ньому.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.