Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 березня, 23:33:44

Питання захисту громадян під час надзвичайних ситуацій обговорено у Чернігові

09.10.2014   07:49

«Синергія всенародного патріотизму навколо ідей незалежності та цілісності нашої держави стала тією дієвою силою, яка захистила Чернігівщину від спроб агресора посіяти серед жителів області сепаратизм, братовбивчу ненависть і паніку. Ми вистояли, але наша боротьба ще не закінчена», - сказав під час свого виступу на «круглому столі» «Захист громадян під час надзвичайних ситуацій» голова обласної ради Микола Звєрєв.

Захід відбувся 8 жовтня у Чернігові за участі заступника голови СБУ Андрія Левуса, екс-секретаря РНБО України Андрія Парубія, першого заступника голови обласної ради Олександра Кодоли, обласного військового комісара Костянтина Нікуліна, командира спецбатальйону МВС «Чернігів» Романа Пицьківа, голови обласного громадського формування «Самооборона Чернігівщини» Володимира Федорока та інших.

Під час «круглого столу» його учасники озвучили коло проблем над вирішенням яких владі необхідно працювати в першу чергу, обговорили низку конкретних заходів щодо покращення системи цивільної оборони краю та обмінялися баченням стосовно подальшого розвитку подій у державі у зв'язку з наближенням парламентських виборів.

Так, зокрема, на переконання Андрія Парубія, головним завданням новообраної Верховної Ради, буде здійснення пакету системних реформ, які давно назріли, але прийняття яких діючий склад парламенту гальмує. І однією з таких перших реформ має стати нова військова доктрина України. Цей документ має враховувати нові принципи формування Збройних Сил України, народного ополчення, тилового забезпечення тощо. На переконання політика, моделлю для України могли б слугувати Ізраїль та Швейцарія. Колегу по дискусії у цій думці підтримали заступник голови СБУ Андрій Левус та обласний військовий комісар Костянтин Нікулін. На їхнє переконання треба кардинально настільки змінити систему територіальної оборони, щоб у випадку зовнішньої агресії кожний громадянин чітко знав своє місце і роль в системі оборони.

У свою чергу, перший заступник голови обласної ради Олександр Кодола звернув увагу присутніх на завданнях, які стоятимуть перед територіальними батальйонами оборони після їх повернення на Чернігівщину. За його словами, це, передусім, охорона громадського порядку. Керівник також висловив надію, що найближчим часом в рамках ротації до Чернігова буде повернуто 13-й батальйон територіальної оборони. Користуючись нагодою він висловив усім бійцям, які перебували, або продовжують перебувати в зоні АТО, подяку за проявлені мужність і героїзм.

Командир спецбатальйону МВС «Чернігів» Роман Пицьків, бійців якого сьогодні чернігівці вітали з поверненням з фронту, закликав представників влади не чекати майбутніх виборів, а вже зараз докласти максимальних зусиль для поліпшення безпеки громадян. «382 бомбосховища в області повинні бути негайно приведені в порядок, а ті, хто цьому заважають, мають бути покарані», - наголосив комбат. Він також висловив сподівання, що зустрічі в форматі «круглих столів» за участі представників силового блоку, органів влади, громадськості та ЗМІ продовжуватимуться і надалі.
 

Останні новини Чернігівщини

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки 15:51

Youtube, Telegram та TikTok мають свої секрети просування відео та текстових новинних матеріалів.

ДБР порушило кримінальне провадження щодо загибелі солдатів у військовій частині на Чернігівщині 15:50

Працівники ДБР розслідують кримінальне провадження за фактом порушення правил поводження зі зброєю (ст. 414 КК України).

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію 15:46

Протягом кожного театрального сезону в репертуарі театру з’являються нові постановки, які потім упродовж років не сходять зі сцени і привертають увагу глядацької аудиторії.

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн 15:40

За результатами проведених протягом січня – лютого 2023 року ревізій та перевірок закупівель фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень на суму 2,2 млн грн.

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми 15:37

17 березня о 10:53 на узбіччі автодороги загального користування в напрямку села Скоринець Чернігівського району стався підрив трактора на вибуховому пристрої, попередньо протитанковій міні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини