Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 05:05:02

Анатолій Долеско: "Спортивна база в Чернігові матиме освітлення!"

08.10.2014   13:11Агенцiя

В якому стані знаходяться чернігівські спортивні секції та які перспективи має спорт в регіоні ─ мене це питання не залишає байдужим Анатолія Долеско, кандидата в народні депутати України по 205 виборчому округу.

 – Анатолій Долеско відгукнувся  на запрошення директора лижної бази, заслуженого тренера України Віталія Паршукова, Оксани Хвостенко – чотирьохкратної призерки чемпіонату світу з біатлону та Вячеслава Деркача ─ призера чемпіонату Європи з біатлону, аби  ознайомився з інфраструктурою цього спортивного закладу.
Як виявилося, там   проблем достатньо, а от вирішувати їх нікому.

Під час поїздки з’ясувалося, що  раніше існуюча лижеролерна траса у 16000 метрів на базі та стрільбище були освітлені , проте сьогодні  опори без ліхтарів .  А через відсутність освітлення на базі трапляються випадки травматизму спортсменів.
 Для Анатолія Долеско спорт ─ не другорядне в житті поняття. Адже у свій час  він займався греблею і знає , на  яку  небезпеку наражаються спортсмени восени та взимку, тренуючись у сутінках.

 «Робота Чернігівської  лижної бази, яка займає   провідне місце не тільки на Чернігівщині, а й в Україні з підготовки біатлоністів – це і  розвиток молодіжного спортивного руху в місті. І цьому достатньо  прикладів. Давайте згадаємо той факт, що тут «виросло» не одне покоління відомих українських спортсменів. Подружжя Оксани Хвостенко та В’ячеслава Деркача ─ яскравий тому приклад» - наголосив Анатолій Долеско.

 Відтак  проблема освітлення лижеролерної траси та всіх приміщень спортивної бази буде вирішена:  в новому лижному сезоні спортсмени матимуть можливість займатися не лише у період світлового дня.Користуючись нагодою Анатолій Долеско  особисто запросив на відкриття й Олімпійського чемпіона, вихованця цієї лижної бази біатлоніста Андрія Дериземлю.

Освітлення на трасі спортивної бази планується запустити  вже 12 - го жовтня.

PR

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».