Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 08:06:38

Анатолій Долеско: "Країні потрібні не паперові, а суттєві зміни на краще"

07.10.2014   16:24Агенцiя

У Чернігові відкрито громадські приймальні кандидата в народні депутати Анатолія Долеско.

Відтепер звернутися з проханням чи пропозицією до кандидата в народні депутата України Анатолія Долеско можна за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 27 та Доценка,17 9.00 до 17.00, без вихідних.

Працюватимуть тут, за словами керівника центральної приймальні Рашиди Шабаєвої, волонтери, юристи та люди, яким не байдужа доля древнього і славного міста над Десною ¬¬ − Чернігова.

Рашида Шабаєва повідомила, що на сьогоднішній день від початку відкриття вже звернулося кілька десятків мешканців обласного центру, а то й навіть такі, котрі проживають поза межами міста.

¬Більшість звернень, які надходять на адресу Анатолія Долеска через громадську приймальню стосуються тих питань, які потребують юридичного супроводження, тому перш за все в роботі приймальні зроблено акцент на досвідчених, кваліфікованих юристів. Вони допомагають правильно оформити документи, надають безкоштовні юридичні консультації чи радять як боротись з недобросовісними чиновниками.

За підсумками перших днів роботи стає зрозуміло, що найбільше звертаються люди з питань працевлаштування, ремонту доріг і під’їздів, виплати заощаджень, пенсій і зарплат, поновлення на роботі та інших.


Анатолій Долеско під час відкриття приймальні спілкуючись з виборцями наголосив, що без системних змін зараз не обійтися.
─ Країна потребує реально-позитивних, кардинальних, а не паперових змін. Має повністю оновитись вся вертикаль влади, ─ наголосив Анатолій Долеско. ─ Відкриття громадських приймалень — це лише ще один крок в моїй роботі. Завдяки цьому, вирішуватимуться багато питань та надаватиметься необхідна й дієва допомога багатьом мешканцям Чернігова. Я переконаний, що робота приймалень будуть ефективною та результативною, а люди насправді відчують мою підтримку та на ділі побачать мою роботу.

Під час офіційного відкриття громадської приймальні по проспекту Миру чернігівці, які прийшли зі своїми проблемами і сподіваннями на їх вирішення, поспілкувалися віч-на-віч з Анатолієм Долеско.


Від молодіжної політики до чистого довкілля

Як ставиться кандидат в депутати до молодіжної політики в країні взагалі і, зокрема, до проблем молоді безпосередньо в Чернігові, аби вона не виїжджала з міста? − цікавився Денис із Чернігова, на що Анатолій Долеско відповів:
− Проблеми молоді – це одне з основних питань, які одночасно з іншими, конче необхідно вирішувати. Але молодіжна проблематика може бути розв’язана при вирішенні певних умов. Одна з них – це децентралізація бюджету. Без цього ми будемо лише вести одні балачки, а треба, щоб були конкретні позитивні результати. Бо так не повинно бути, коли платники податків віддають до бюджету кошти, а вони майже всі кудись там йдуть. А потім місцева влада випрошує з центру копійки, аби хоч щось можна було зробити. Це – перше. Друге – розроблення ефективної програми для реалізації молодіжної політики. Один з головних чинників, як на мене, це повернути і впровадити в життя важливий принцип зайнятості, при якому в усі учбові заклади надавалися б замовлення-рознарядки на їх випускників. А на підприємствах-замовниках такі студенти матимуть змогу проходити відповідну практику. У моїй програмі виборчій цей пункт буде обов’язково і виконання його особисто контролюватиму.
Виборці цікавилися в Анатолія Долеско про те, коли ж нарешті буде вирішено питання з переробкою сміття в місті, бо площа в міському мікрорайоні Масани, куди його звозять, вже повністю переповнена. На це кандидат у депутати відповів, що про цю проблему він добре знає, бо сам же – корінний чернігівець, а тому вона, ця проблема, його теж хвилює. Тож пообіцяв, що питання із сміттяпереробкою у місті поза увагою не залишиться.


Як відродити підприємства

На запитання Олександра з Чернігова як кандидат у нардепи думає реанімувати чернігівські підприємства, Анатолій Долеско відповів:
─ Все залежить від ліквідності продукції, що випускається, бо сьогодні домінують, як відомо, ринкові відносини. Такі чернігівські підприємства, наприклад, як «ЧеЗаРа» і «Рапід» мають конкурентну продукцію, що користується попитом, тож є й відповідні замовлення від зацікавлених фірм та організацій. Ми будемо й надалі розширювати контрактну базу, яка в свою чергу, автоматично веде до збільшення робочих місць і відповідно до підвищення заробітної плати, без чого неможливо примножити свій життєвий рівень. У своїй подальшій діяльності я планую глибше розглянути весь потенціал промислового комплексу не тільки міста, а й всієї області. Я розумію, що це колосальний труд … Якщо продукція конкретного підприємства потрібна населенню, то ми будемо всіляко переконувати певні інституції, від яких залежить його подальша доля, щоб воно мало право на подальшу діяльність та свій розвиток. До того ж, підставлятимемо своє плече таким виробництвам.


Підходити огульно до люстрації не можна

Чернігівець Володимир цікавився поглядами кандидата в народні депутати щодо люстрації в країні. Відповідаючи на запитання, Долеско зазначив, що це дуже складна проблема і так само до неї треба й ставитися кожному з нас. Бо якщо такий закон набере правової сили, то на думку Долеско, багато чесних і сумлінних фахівців своєї справи несправедливо підпадуть під його суворі санкції. Він додав, що необхідно внести суттєві доповнення до цього законодавчого акту. Якщо його норми будуть реалізовані, то ми вже сьогодні у цей занадто складний час для країни ще й залишимося без правоохоронних органів, прокуратури, суддів, держчиновників. До всього цього можна ще й залишитися без тепла, електроенергії, газу та інших складових життєдіяльності. Якщо ми відповідальні перед суспільством, державою і врешті-решт перед собою, то допустити подальшої вакханалії ще й цим законом не можна. «Особи, які допустили грубе порушення законів та вийшли за межі нелюдських норм, необхідно й без цього закону «люструвати», але огульно викидати людей напризволяще ─ не допустимо будь кому. Професіонали своєї справи на місцях повинні працювати, а не кудись там викидатися. Такі мої глибокі переконання», ─ зауважив кандидат у депутати.
Багато ще на які питання виборців довелося відповідати Анатолію Долеско . А це і незадовільний стан доріг, незадовільні умови роботи на підприємствах, несвоєчасна виплата зарплат на деяких підприємствах, отримання коштів через банкрутство банку «Демарк» тощо.

Завітав до приймальні й мешканець із міста Горлівка Донецької області Іван. Він приїхав до Чернігова через війну на Сході нашої держави. Його сім’я сплатила всі кошти наперед за наймане житло, а більше коштів нема за що жити. Анатолій Долеско розпитав його про деякі нюанси і дав розпорядження працівникам громадської приймальні оформити детально запит громадянина з Горлівки та пообіцяв розглянути питання щодо допомоги у вирішенні працевлаштування або ж наданні державної фінансової допомоги.

Анатолій Долеско уважно вислухав й інших людей, дав вичерпні відповіді та зобов’язав працівників приймальні надавати йому щоденні інформаційні звіти, аби він особисто міг вникнути у проблемні питання, які порушують мешканці міста для найскорішого їх вирішення.

Надалі у громадській приймальні кандидат у народні депутати проводитиме й особистий прийом громадян відповідно до визначеного графіка.

Звернутись за консультацією чи вирішення певної проблеми можна за телефонами 931-555, 931-888 або за вищевказаними адресами.


Сергій Кордик

PR

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини