Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 березня, 10:39:19

Опозиційний блок захистить усіх, кого влада буде переслідувати через дискримінаційний закон про люстрацію

06.10.2014   15:13Агенцiя

У «Опозиційному блоці» розчаровані рішенням Президента підписати протиправний і дискримінаційний закон «Про очищення влади». Адже у гонитві за рейтингом глава держави пожертвував правами громадян.

Ще тиждень тому Петро Порошенко на прес-конференції визнав, що процедура прийняття закону була сумнівною з правової точки зору. При цьому обіцяв підписати закон лише після широких консультацій з громадськістю. А 3 жовтня Президент своїм підписом легалізував цей документ, хоча жодних консультацій не відбулось.

Моніторинговий комітет ПАРЄ вже передав цей закон на розгляд Венеціанської комісії. Тим самим ця європейська інституція дала однозначний сигнал, що дискримінаційні та антиконституційні документи в цивілізованих суспільствах не сприймають. На жаль, навіть цей прозорий натяк не сприйнятий владою.

«Опозиційний блок» не допустить, щоб від прийнятого на догоду виборам закону постраждали сотні тисяч чесних і порядних службовців, які працювали на країну за жебрацьку зарплату. Тепер вони раптом стали винні в тому, що працювали «не у тих керівників». «Опозиційний блок» захистить кожного, кого надумає переслідувати з політичних міркувань нинішня влада.

У Конституції передбачено єдиний люстраційний механізм, а саме — обвинувальний вирок суду. Цей механізм і має застосовуватись по відношенню до всіх громадян України, незалежно від політичних поглядів і займаних посад.

Цікаво, що депутати, члени Уряду та Президент заздалегідь подбали, щоб не попасти під дію закону про люстрацію, окремим рядком передбачивши свій особливий статус. А саме депутатів та міністрів, причетних до катастрофічного падіння рівня життя, вимагають притягти до відповідальності громадяни на численних зустрічах з представниками «Опозиційного блоку». Зростання валютного курсу з 8 до 14 гривень, втрата Криму, війна та тисячі жертв — ось основні здобутки влади за останні місяці.

«Опозиційний блок» скасує закон про люстрацію та захистить кожного, хто від нього постраждає! Всі незаконно звільнені громадяни будуть відновлені у своїх правах. Ми зупинимо розкол і ворожнечу, об'єднаємо країну і відновимо мир.

Довідково. Політична партія «Опозиційний блок» бере участь у позачергових парламентських виборах.

Номер «Опозиційного блок» у бюлетені — № 4.

Прес-служба Опозиційного блоку

PR

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини