Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 травня, 07:56:08

Опозиційний блок: "Влада не хоче, щоб у наступному парламенті була дієва опозиція"

04.10.2014   20:43Агенцiя

Наразі в країні не найкраща економічна та фінансова ситуація. Опозиція каже, що замість реформ та підготовки до зими влада займається виборами.

«Не той зараз час, щоб займатись виборами та агітацією. У влади непогано виходить знімати пам’ятники Леніну, піднімати курс долара. Як наслідок — скорочення працівників, зменшення реальної заробітної плати. А мінімальна пенсія вже становить менше 2-х доларів на 1 людину у день, що дуже близько до «порогу бідності», визначеному ООН. А ще півроку тому було у два рази більше, — каже депутат обласної ради Іван Коробка.

Опозиція вимагає від влади провести негайну індексацію пенсій, заробітних плат та всіх соціальних виплат на рівні 40%.

«Нинішня влада страшенно боїться критики. Непоодинокі випадки, коли влада зриває зустрічі представників опозиції з виборцями. Це відбувається у найкращих традиціях тоталітарної держави, під прикриттям начебто вимог безпеки та можливих протестних акцій. Наприклад, декілька днів тому озброєні люди, які напряму підпорядковують командуванню АТО, намагались не допустити нашого лідера Юрія Бойка на зустріч із жителями Лисичанська. Свої протиправні дії вони пояснювали «вказівками» керівництва АТО. А звіряче побиття Нестора Шуфрича в Одесі? Кілька десятків людей у масках напали на опозиціонера, коли той був у будівлі обласної ради. .Це ж не просто насильство, а намагання таким чином змусити замовкнути всіх, хто критику владу», — вважає Іван Коробка.

Представники опозиції впевнені, що влада робить все, щоб у наступному парламенті опозиційні партії не були представлені.

Довідково. Політична партія «Опозиційний блок» бере участь у позачергових парламентських виборах.



Номер «Опозиційного блок» у бюлетені — № 4.

Прес-служба Опозиційного блоку

PR

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини