Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 12:54:43

Сергій Журман: Тримаємо курс на усунення перешкод для розвитку бізнесу та залучення інвестицій в область

26.09.2014   06:40

Розвиток інвестиційного клімату регіону є і надалі залишатиметься пріоритетним завданням органів виконавчої влади.

– Незважаючи на складну суспільно-політичну і фінансово-економічну ситуацію постійно ведеться робота у напрямку створення таких умов для інвесторів, аби покращити роботу вже існуючих підприємств, а також допомогти тим компаніям, які готові сьогодні працювати у нашому регіоні, - наголошує в.о голови облдержадміністрації Сергій Журман.

За січень–червень підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно близько мільярда капітальних інвестицій.

В їх структурі за видами економічної діяльності переважала промисловість – 43,7% загального обсягу, на сільське, лісове та рибне господарство припадало 29,9%, на будівництво – 15,9%.

Проводиться постійний моніторинг інвестиційних проектів та намірів, за найважливішими з них встановлено адміністративний супровід.

Знаковим для області є те, що найбільші з них стосуються сільського господарства – галузі, яка є локомотивом економіки області. Це будівництво качиної ферми у Козелецькому районі та будівництво на території Корюківського району комплексу з розведення великої рогатої худоби для виробництва м'ясо-молочної продукції.

– Наше основне завдання – знайти і зацікавити тих інвесторів, які в умовах сьогодення вкладатимуть кошти не тільки задля того, щоб отримати прибуток, а й спрямовуватимуть його на розвиток територій.

Нині ведеться активна робота щодо усунення перешкод для розвитку бізнесу та залучення інвестицій в область, адже це – це і наповнюваність бюджету, і соціальна відповідальність бізнесу, і нові робочі місця, - наголошує Сергій Журман.

Останні новини Чернігівщини

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади 12:35

27 червня відбулося засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади.

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом 12:23

На Чернігівщині працюватиме спеціальна робоча група з економічного відновлення області.

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня 11:51

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 15 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 372 такі предмети.

На Чернігівщині поліцейські провели благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України 11:37

Вихідними в місті Мена відбувся турнір з міні-футболу серед поліцейських. У змаганнях брали участь 4 команди поліцейських Корюківського району.