Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 21:31:04

Степан Дусяк: "Перейменовуватися, переходити і в той же час чогось досягати важко"

25.09.2014   07:54

24 вересня відбулася прес-конференція керівника обласної фіскальної служби в області Степана Дусяка. Журналісти дізналися про зміни що відбулися у податковій службі та побували у славнозвісному "кабінеті Лаврешова".

Офіційно призначений керівник новоствореної Державної фіскальної служби розповів, що зараз відбувається ліквідація Міністерства доходів і зборів, затверджується штатний розпис і найближчим часом всі працівники обласної податкової працюватимуть у новій структурі.
- Платники податків не повинні відчути що відбувається реорганізація і зміни у нашій структурі. Люди повинні відчути лише те, що наша робота стала кращою та ефективнішою, - наголосив Степан Дусяк.

За вісім місяців року до бюджетів різних рівнів зібрано 2 млрд. 247 млн. грн. Місцеві бюджети отримали 1 млрд 87 млн. грн.
Але те, що в порівнянні з минулим роком цифри збільшилися, не означає росту економіки. Вона практично не розвивається і майже не працює в умовах війни.
- Сподіваюся, що рік закінчимо достойно. Завершимо реорганізацію і нарешті будемо нормально працювати, – сказав Степан Дусяк. – Колектив щороку переживав якісь зміни. А перейменовуватися, переходити і в той же час чогось досягати важко.

За його словами скорочення цього разу не торкнуться колективу. Начальник чернігівської обласної фіскальної служби навпаки вважає, що у кожному районі має бути принаймні мінімальний підрозділ, бо роботи вистачить на всіх.

А от щодо змін у роботі з підприємствами та бізнесом Степан Дусяк вважає, що потрібно шукати компроміс. Щоб бізнесу стало зручно та комфортно працювати насправді, а не лише на словах.
- Ми стараємось зробити те, про що говоримо, а не існувати у двох паралельних світах, - наголосив головний податківець.

По завершенню спілкування Степан Дусяк запросив до свого кабінету, який дістався у спадщину від його попередника. Сказав, що відімкнути зачинені двері виявилося набагато простіше, ніж здавалося і, що обстановку кімнати не міняв. Єдине, що замінив – комп’ютер, щоб працювати, а не слідкувати за підлеглими.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини