Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 липня, 16:36:19

Сергій Журман взяв участь у розширеному засіданні Кабінету Міністрів України

25.09.2014   07:53

23 вересня в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман взяв участь у розширеному засіданні Кабінету Міністрів України.

В ході засідання проаналізовано готовність економіки і соціальної сфери України до роботи в осінньо-зимовий період, визначено невідкладні заходи щодо забезпечення сталого функціонування усіх галузей економіки та життєдіяльності населення на цей період.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до керівників ОДА вжити заходів для економії палива та переходу на альтернативні джерела опалення.

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв зазначив, що згідно з постановою Уряду, розподілення ліміту споживання газу між промисловими споживачами – це відповідальність обласних державних адміністрацій.

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман повідомив, що технічна підготовка до опалювального сезону, яку в надскладних умовах проводять області й міста, «знаходиться в достатньо пристойному стані»: усі заходи, які були заплановані містами, обласними адміністраціями, бюджетними установами, сьогодні виконуються приблизно на 90%.
Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України, у всі регіони виїдуть спеціальні групи, які перевірять дані щодо підготовки до опалювального сезону, які представили ОДА, та попрацюють на місцях для надання Уряду найбільш повної інформації.

У Чернігівській області зазначена робота проходить відповідно до комплексного плану підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери та паливно-енергетичного комплексу.
На даний час рівень підготовки об’єктів житлово-комунального господарства становить майже 95%.

Повністю готові до зими школи та дитячі садки, закінчуються підготовчі роботи у закладах медичної сфери. Підготовчі роботи по підприємствах паливно-енергетичного комплексу проходять також відповідно до затверджених планів, отже до початку опалювального періоду область буде готова на сто відсотків.

Для потреб бюджетних установ в твердому паливі триває заготівля вугілля, торфопродукції та дров.

До роботи на автодорогах області підготовлено 70% техніки і 44,7% посипкового матеріалу. Крім того, додатково планується задіяти 400 одиниць техніки інших організацій.

Під час виконання підготовчих робіт, велика увага приділяється виконанню завдань Антикризового енергетичного штабу та постанови Кабінету Міністрів України від 09.07.2014 №296.

В області з 941 котельні на природному газі працює 553, на твердих видах палива (вугілля, торф, пелети) та електроенергії – 387 (41,1%), на мазуті 1 котельня.


Щоб вкластися у відведені ліміти в області вживаються заходи щодо зменшення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами та бюджетними установами до рівня минулого року на 30% .
Незважаючи на обмеженість фінансових ресурсів, сьогодні проводяться роботи з реконструкції котелень на 88 об’єктах бюджетної сфери області. Це надскладне завдання, бо це більше, ніж за три останніх роки, взятих разом.

Облдержадміністрацією вжито заходи щодо залучення інвесторів, які зараз проводять підготовчі роботи по переведенню котелень на альтернативні види палива на 21 об’єкті.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді 18:09

Поліцейські оперативники спільно з представниками військової контррозвідки із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили у лісі схрон зброї, облаштований окупаційними військами рф.

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців 18:05

На сьогодні в Прилуках офіційно зареєстровано 2 тисячі 278 внутрішньо переміщених осіб. В основному це жінки та діти, але є й невелика кількість чоловіків.

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня 17:23

У Чернігові триває перевірка внутрішньобудинкових тепломереж. Чернігівська міська рада щотижня публікує відповідні графіки, аби містяни могли завчасно спланувати свої справи і у визначену дату бути вдома та спостерігати чи немає протікань.

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни 17:16

У Чернігівській області вже відновили 19 із понад 25 зруйнованих під час війни мостів.

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину 17:13

Північним апеляційним господарським судом 29.06.2022 відхилено апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства та залишено без змін рішення Господарського суду Чернігівської області від 14.04.2021, яким задоволено позовні вимоги прокурора щодо визнання недійсними договорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини