Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 21:06:06

До Естонії за досвідом

23.09.2014   16:48

На минулому тижні група представників органів місцевого самоврядування Чернігівщини та виконавчого апарату обласної ради взяла участь у навчально-ознайомчому візиті до естонської столиці - міста Таллінн.

До складу делегації увійшли голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва, Семенівський міський голова Олександр Бичков, Голінський сільський голова (Бахмацький район) Наталія Вернигора, Новомлинівський сільський голова (Борзнянський район) Антоніна Микитенко та начальник аналітичного відділу виконавчого апарату обласної ради Лоліта Ладиженська.

Учасники делегації ознайомилися з успішними моделями та практиками у сфері розвитку співробітництва територіальних громад, розробки і запровадження фінансових механізмів і стимулів співробітництва, організаційно-правового забезпечення процесу, проведення інформаційно-просвітницької кампанії тощо.

Чернігівці зустрілися з представниками Парламенту Естонської Республіки, Уряду міста Таллінна, асоціацій органів місцевого самоврядування Естонії, Міністерства внутрішніх справ та Міністерства фінансів Естонії. В ході навчальних лекцій також були презентовані проекти міжмуніципального співробітництва територіальних громад.

Навчально-ознайомчий візит організовано Програмою Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та партнерстві з Талліннським центром розвитку та навчання в рамках реалізації Плану заходів щодо впровадження положень Закону України від 17 червня 2014 року № 1508-VII «Про співробітництво територіальних громад».

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини