Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 04:22:45

71-у річницю звільнення Чернігова від фашистів відзначають у місті

22.09.2014   07:47

У Чернігові проходять заходи з нагоди 71-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників та Дня міста.

Вранці відбулася церемонія покладання квітів у сквері імені Попудренка до братської могили бійців, які загинули під час визволення обласного центру у вересні 1943 року.

Представники обласної та міської влади – голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв, в.о. голови Чернігівської ОДА Сергій Журман, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, представники громадськості хвилиною мовчання вшанували пам`ять загиблих земляків.

На Меморіалі слави пройшов мітинг-реквієм ”Схилімо голови”. Його учасники говорили про сумні паралелі між подіями Великої Вітчизняної війни і сьогодення. Так, міський голова зазначив, що кожне покоління має свою війну: батьки та діди воювали із фашизмом, на долю його покоління випала війна в Афганістані, а теперішній молоді доводиться знову відстоювати територіальну цілісність і незалежність України із зброєю у руках.

”Однак ми віримо, що мир повернеться на нашу землю і в наші серця”, - сказав Соколов.

Цього року, у зв`язку із суспільно-політичною ситуацією у країні, відзначення Дня міста у Чернігові є скромним і небагатолюдним.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.