Створено робочу групу зі сприяння іноземним спостерігачам
Діяльності спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій, які прибудуть на Чернігівщину для спостереження за підготовкою та проведенням позачергових виборів народних депутатів, сприятиме обласна робоча група.
У складі групи — керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, до компетенції яких належать відповідні питання, правоохоронці та прикордонники.
Керуючись у своїй діяльності українським законодавством, робоча група має всіляко сприяти діяльності іноземних спостерігачів, надавати їм необхідну допомогу, робити все можливе для забезпечення прозорості проведення виборів.
— Обласна державна адміністрація, її структурні підрозділи робитимуть все, щоб позачергові вибори народних депутатів в області відбулися організовано, демократично, чесно й прозоро. І створення належних умов для роботи іноземних спостерігачів — одне з важливих завдань у підготовці й проведенні виборів, — підкреслив голова облдержадміністрації Володимир Івашко.
Рішення, прийняті робочою групою, є обов’язковими для розгляду місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.