Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 квітня, 03:39:09

Створено робочу групу зі сприяння іноземним спостерігачам

17.09.2014   11:54

Діяльності спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій, які прибудуть на Чернігівщину для спостереження за підготовкою та проведенням позачергових виборів народних депутатів, сприятиме обласна робоча група.

У складі групи — керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, до компетенції яких належать відповідні питання, правоохоронці та прикордонники.

Керуючись у своїй діяльності українським законодавством, робоча група має всіляко сприяти діяльності іноземних спостерігачів, надавати їм необхідну допомогу, робити все можливе для забезпечення прозорості проведення виборів.

— Обласна державна адміністрація, її структурні підрозділи робитимуть все, щоб позачергові вибори народних депутатів в області відбулися організовано, демократично, чесно й прозоро. І створення належних умов для роботи іноземних спостерігачів — одне з важливих завдань у підготовці й проведенні виборів, — підкреслив голова облдержадміністрації Володимир Івашко.

Рішення, прийняті робочою групою, є обов’язковими для розгляду місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями.
 

Останні новини Чернігівщини

 150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні

150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні 17:03

Наш регіон – один із 8 в Україні, який, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, отримає кошти від держави на облаштування безпечних умов у закладах освіти.

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування 16:54

Театральний „Фестиваль взаємності“ об’єднає чеських та українських митців у п’яти містах України. ǿетою фестивалю є поєднання культурних наснаг Чеської Республіки та України через мистецьке вираження та підтримку діалогу й взаєморозуміння серед митців обох країн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій техногенного та природного характеру, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала. Внаслідок ракетного обстрілу травмовано 77 осіб, з них 4 дитини, підтверджено загибель 18 осіб.

У Чернігові завершено пошуково-рятувальну операцію на місці ворожої атаки 09:59

Станом на ранок 18 квітня відомо вже про 18 загиблих людей, постраждали 78 осіб, з них 4 дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини