Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 22:32:15

Опозиційний блок: Вимагаємо припинення кровопролиття!

17.09.2014   11:43Агенцiя

Форум Опозиційного блоку під гаслами «Мир. Стабільність. Відродження» відбувся 14 вересня у Києві.

Опозиційний блок об’єднав кілька партій та громадських організацій, які виступають за відновлення миру та негайне припинення кровопролиття на сході України.

У форумі Опозиційного блоку брали участь представники Партії розвитку України Сергій Ларін та Юрій Мірошниченко, голова партії «Центр» Вадим Рабинович, директор Інститут політичних досліджень Андрій Єрмолаєв, інші відомі політики, експерти та журналісти.

«На форумі виступали люди із різних регіонів: Донецької, Луганської, Львівської, Вінницької областей, і всі говорили про те, що нам потрібна єдина Україна, що нам необхідна проукраїнська сильна опозиція, і головне, — що необхідно відновити мир. Сьогодні всі ці люди об'єдналися в «Опозиційний блок», — заявив Голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін.

Нейтралітет та збереження позаблокового статусу України, роззброєння незаконних формувань, укріплення обороноздатності країни, соціальний захист військовослужбовців, правоохоронців та сімей загиблих та поранених унаслідок військових дій — такими є головні тези політичної платформи Опозиційного блоку.

До форуму приєднались представники Партії розвитку України з Чернігівщини.

«Спостерігаючи за політичним життям сучасної України, я бачу, як окремі політики продовжують ділити нас, українців, за регіонами, мовою, ідеологією чи партійною приналежністю.

Вірю, що у більшості наших людей вистачає мудрості зрозуміти, що потрібно негайно припинити кровопролиття та встановити мир», — каже Світлана Живенко, учасник форуму від Чернігова. — «Опозиційний блок буде протистояти «партіям війни», які ведуть країну до катастрофи».

За підсумками форуму Опозиційного блоку прийнято резолюцію, яка закликає підтримати зусилля, спрямовані на досягнення миру в країні. Підкреслюється, що українцям завжди було притаманне прагнення до миру.

Резолюція містить конкретні вимоги:
• почати повномасштабні переговори щодо майбутнього устрою України, негайно припинити кровопролиття та війну;
• надати соціальні гарантії та компенсації для всіх, хто постраждав у ході воєнних дій, насамперед — для мирних жителів та військовослужбовців;
• притягнути до відповідальності всіх, хто віддавав злочинні накази обстрілювати міста і села сходу України.
Опозиційний блок жорстко розкритикував уряд, який, замість того, щоб рятувати економіку, майже у повному складі йде на вибори.

«Ми вимагаємо розпуску і заборони незаконних збройних формувань, які під виглядом захисту мирного населення займаються мародерством та тероризують людей. Винні у формуванні та фінансуванні подібних «приватних армій» повинні бути покараними», — йдеться у резолюції.

«Сьогодні потрібно об’єднатися заради миру. Ми — об’єднання людей з почуттям відповідальності, яким не байдуже, як буде розвиватися країна. Ми не маємо права проігнорувати вибори, адже повинні дати альтернативу для виборців», — наголосив Юрій Мірошниченко, голова Національного комітету Партії розвитку України, говорячи про намір Опозиційного блоку брати участь у виборах до Верховної Ради України.

Опозиційний блок бачить Україну державою, у якій людина може жити без страху перед завтрашнім днем, стати країною вільного діалогу, в якій можна без страху висловлювати свої думки та політичні позиції, країною дружньою для бізнесу, інвестицій та підприємницької ініціативи.

«Опозиційний блок іде на вибори, щоб відновити мир і єдність України. Ми протистоятимемо партіям війни, які ведуть країну до катастрофи. Думаю, не помилюся, якщо скажу, що більшість українців хочуть миру і впевненості в завтрашньому дні. Але для цього ми повинні навчитися чути одне одного і знаходити компроміси. А ще необхідно відкинути політиканство, приниження, засудження тих, хто висловлює інші думки», — каже Олег Шеремет, учасник форуму, заступник голови Комітету обласної організації Партії розвитку України.


Прес-служба Партії розвитку України

PR
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.