Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 квітня, 06:34:06

Міська рада підтвердила правомочність діючого виконкому

17.09.2014   08:14

16 вересня, згідно з розпорядженням міського голови Олександра Соколова, продовжила свою роботу позачергова 43-я сесія Чернігівської міської ради 6-го скликання.

Міська рада відмінила своє рішення про відставку виконавчого комітету, проголосоване 9 вересня. Згідно з регламентом депутати проголосували за повернення до розгляду цього питання, адже минулого разу питання не внесене до порядку денного. Сьогодні це рішення не було підтримане депутатами. Отже, діючий виконком визнаний правомочним.

Під час розгляду питання міський голова підкреслив, що відставка виконкому порушує нормальну роботу міста і закликав депутатів не дестабілізувати життя міської громади.

До депутатів міської ради звернувся також голова обласної ради Микола Звєрєв, присутній на сесії. Він закликав депутатів відкласти кадрові питання під час виборчого процесу до парламенту і не діяти в інтересах певних корпоративних груп, які ділять місто на сфери впливу. У надто важкі для країни часи необхідно працювати на громаду Чернігова для збереження стабільної ситуації у місті, - зауважив він.

Міська рада заслухала та прийняла до уваги інформацію заступника міського голови Володимира Кривенка "Про стан підготовки міста до осінньо-зимового періоду, забезпеченість міста енергоресурсами, забезпечення ефективного та економного використання енергоресурсів у м. Чернігові".

Депутати міської ради затвердили також низку рішень щодо надання допомоги учасникам АТО, зокрема: "Про сприяння медичній, технічній та матеріальній допомозі пораненим в зоні АТО, які прибули у м. Чернігів", "Про забезпечення матеріальної, юридичної та іншої допомоги сім'ям учасників АТО".
 

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини