Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 11:58:42

Замість сприяння виборчому процесу у Семенівському районі голова вирішив диктувати і контролювати. ДОКУМЕНТ

16.09.2014   15:26Агенцiя

На поштову скриньку Чернігівському монітору була надіслана фотокопія розпорядження голови Семенівської РДА Діденко С.І. керівникам державних установ «щодо проведення агітації».

Наводимо його текст повністю без змін та доповнень.

«Відповідно Указу Президента України №690/2014 від 27.08.2014 «Про дострокове припинення повноважень Верховної ради України» були призначені позачергові вибори народних депутатів.

У зв’язку з тим, що наступив виборчий процес, керівникам бюджетних установ, забороняється в робочий час організовувати зустрічі колективів з кандидатами у депутати до Верховної ради України.

Планування зустрічі з кандидатом у депутати поза робочий час узгоджується з головою районної державної адміністрації», - йдеться у розпорядженні.

Можна порадуватися принциповій позиції голови райдержадміністрації, але важко повірити провладні кандидати будуть враховувати цю думку. Ще складніше уявити яким чином будуть покарані керівники бюджетних установ, що порушили ці вимоги.зустрічі в поза

А от вимога доповідати та узгоджувати позаробочий час не можна вважати проявом демократії, а скоріше проявом класичного адмінресурсу.

Цікаво це типове для сьогоднішнього часу явище чи аматорство семенівської влади?

 

Останні новини Чернігівщини

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА 10:24

За результатами проведеного органами державної статистики обстеження робочої сили, у 2019 році забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 487 тис. осіб у віці 15 років і старше.

У Прилуках роздають продуктові набори

У Прилуках роздають продуктові набори 10:16

У Прилуках створили міський центр допомоги самотнім людям, малозабезпеченим сім'ям, дорослим і дітям з інвалідністю. Ініціатива належить голові громади Олені Попенко. Про це повідомляється на сторінці Прилуцької міської ради у Фейсбуці.

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно 10:04

Перше із серії навчань за короткостроковою програмою «Новели земельного законодавства України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності» провів Чернігівський центр підвищення кваліфікації для штатних працівників виконавчого комітету Менської міської ради, в.о старост.

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях 09:57

На питання відповідає заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Наталія Білозуб.