Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 квітня, 23:31:36

Міністр юстиції Павло Петренко перевірив якість роботи Чернігівського Центру надання адміністративних послуг

16.09.2014   12:52Агенцiя

Чернігівщина - позитивний виняток в складній ситуації щодо надання цих послуг по країні, зазначив міністр, який вже певний час без анонсування (інформації про візит Павла Петренка на сайті Чернігівської міської ради та облдержадміністрації не було) особисто проводить перевірки центрів надання адміністративних послуг у різних регіонах України.

Павло Петренко під час візиту зазначив, що запорукою якості адміністративних послуг, які надаються людям, є передача місцевим органам влади функцій і відповідальності за їх надання.

Згадав глава міністерства і кроки, які найближчим часом будуть здійснені Урядом. Зокрема, у п’ятницю кабмін оприлюднив постанову про скорочення наполовину кількості контрольних і інспекційних органів, обмеження функцій контролю і нагляду, введення мораторію до кінця року на перевірки підприємців. Кроки по зменшенню бюрократії мають допомогти запобігти корупції, впевнений міністр. Реформуванню підлягатиме і доступ до державної служби, оскільки в умовах сьогодення випускники вузів фактично не можуть потрапити на держслужбу через відсутність досвіду роботи.

Начальник управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради Микола Овсянник повідомив, що на сьогоднішній день у Чернігівському регіональному центрі надається 160 видів адміністративних послуг. Це – видача та зміна паспортів, висновки санепідемслужб, реєстрація суб’єктів господарювання - фізичних і юридичних осіб та багато іншого. З початку року до центру звернулось і отримало кваліфіковану допомогу більше 47 тисяч осіб.

Останні новини Чернігівщини

 150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні

150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні 17:03

Наш регіон – один із 8 в Україні, який, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, отримає кошти від держави на облаштування безпечних умов у закладах освіти.

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування 16:54

Театральний „Фестиваль взаємності“ об’єднає чеських та українських митців у п’яти містах України. ǿетою фестивалю є поєднання культурних наснаг Чеської Республіки та України через мистецьке вираження та підтримку діалогу й взаєморозуміння серед митців обох країн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій техногенного та природного характеру, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала. Внаслідок ракетного обстрілу травмовано 77 осіб, з них 4 дитини, підтверджено загибель 18 осіб.

У Чернігові завершено пошуково-рятувальну операцію на місці ворожої атаки 09:59

Станом на ранок 18 квітня відомо вже про 18 загиблих людей, постраждали 78 осіб, з них 4 дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини