Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 12:37:21

Міністр юстиції Павло Петренко перевірив якість роботи Чернігівського Центру надання адміністративних послуг

16.09.2014   12:52Агенцiя

Чернігівщина - позитивний виняток в складній ситуації щодо надання цих послуг по країні, зазначив міністр, який вже певний час без анонсування (інформації про візит Павла Петренка на сайті Чернігівської міської ради та облдержадміністрації не було) особисто проводить перевірки центрів надання адміністративних послуг у різних регіонах України.

Павло Петренко під час візиту зазначив, що запорукою якості адміністративних послуг, які надаються людям, є передача місцевим органам влади функцій і відповідальності за їх надання.

Згадав глава міністерства і кроки, які найближчим часом будуть здійснені Урядом. Зокрема, у п’ятницю кабмін оприлюднив постанову про скорочення наполовину кількості контрольних і інспекційних органів, обмеження функцій контролю і нагляду, введення мораторію до кінця року на перевірки підприємців. Кроки по зменшенню бюрократії мають допомогти запобігти корупції, впевнений міністр. Реформуванню підлягатиме і доступ до державної служби, оскільки в умовах сьогодення випускники вузів фактично не можуть потрапити на держслужбу через відсутність досвіду роботи.

Начальник управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради Микола Овсянник повідомив, що на сьогоднішній день у Чернігівському регіональному центрі надається 160 видів адміністративних послуг. Це – видача та зміна паспортів, висновки санепідемслужб, реєстрація суб’єктів господарювання - фізичних і юридичних осіб та багато іншого. З початку року до центру звернулось і отримало кваліфіковану допомогу більше 47 тисяч осіб.

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА 10:24

За результатами проведеного органами державної статистики обстеження робочої сили, у 2019 році забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 487 тис. осіб у віці 15 років і старше.

У Прилуках роздають продуктові набори

У Прилуках роздають продуктові набори 10:16

У Прилуках створили міський центр допомоги самотнім людям, малозабезпеченим сім'ям, дорослим і дітям з інвалідністю. Ініціатива належить голові громади Олені Попенко. Про це повідомляється на сторінці Прилуцької міської ради у Фейсбуці.

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно 10:04

Перше із серії навчань за короткостроковою програмою «Новели земельного законодавства України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності» провів Чернігівський центр підвищення кваліфікації для штатних працівників виконавчого комітету Менської міської ради, в.о старост.