Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 квітня, 08:00:32

"Батьківщина" йде на вибори. Оновлена. Переформатована

15.09.2014   12:39Агенцiя

14 вересня відбувся XIII з'їзд Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", на який прибуло 184 делегати.

Також на з'їзді були присутні дипломати, зокрема голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінські, духовенство й видатні громадські діячі.

Делегати XIII з'їзду одноголосно затвердили програму, з якою партія йде на дострокові вибори парламенту. За словами заступника голови партії "Батьківщина" Івана Кириленка, програма затверджена за основу і робота над документом триватиме, щоб після перемоги на виборах вона була втілена в життя.

Також на з'їзді було затверджено кандидатів у депутати на 182-х мажоритарних округах. Уповноваженим представником партії у Центральній виборчій комісії обрано народного депутата Сергія Власенка.

Першим номером списку "Батьківщини" для участі у дострокових парламентських виборах з'їзд партії обрав українську льотчицю Надію Савченко, яка перебуває в російському полоні. Про це оголосила на з'їзді "Батьківщини" лідер партії Юлія Тимошенко.
"Перший раз за всю історію участі партії у виборах я не піду номером 1. Я уступаю цей номер тій людині, яка не просто гідна цього номера. Це сьогодні символ боротьби України за незалежність", - зазначила Юлія Тимошенко.

Зі сцени виступила рідна сестра Надії Савченко Віра. Вона зачитала лист Надії:
"Дякую, українці!
Саме важке для людини - це вибір… Мені самій ніколи не вистачило б сили зробити цей вибір самостійно. Дякую, що полегшили мій тягар.
Я почула думку 6 тисяч українців. Звичайно, це не вся Україна. Всю почую вже на виборах.
Я не стану розпилятися і слізно обіцяти… Правда в тому, що не знаю, як і що робити. Але не святі горщики ліплять. Будемо відновлювати і посилювати Україну разом. Я не злякаюся цієї роботи, це я вам обіцяю.
На вибори я піду разом з партією "Батьківщина", і не питайте, чому саме так! Не місце красить людину, а людина місце. Спробуємо разом прикрасити нашу Батьківщину - Україну. Дякую, Надія".

На пропозицію лідера партії з'їзд одноголосно проголосував за обрання Надії Савченко членом Президії Політради партії "Батьківщина".

Юлія Тимошенко заявила, що позачергові вибори - це можливість для України сформувати ефективну команду для забезпечення перемоги України і на фронті, і в тилу.

"Сьогодні наша команда переформатована і оновлена йде в новий бій: проти зовнішнього ворога - окупантів Кремля, проти внутрішнього ворога - всього старого, що не дає нашій країні жити. І ми з вами впевнено переможемо. Я в це вірю", - наголосила Юлія Тимошенко.

Також з'їзд "Батьківщини" затвердив партійний список для участі у дострокових парламентських виборах.
Першим номером, як вже було зазначено, стала українська льотчиця Надія Савченко.

Номер 2 списку - лідер партії Юлія Тимошенко, 3 - громадський активіст, герой Майдану, боєць батальйону "Азов" Ігор Луценко. 4 - голова фракції "Батьківщина" у чинному парламенті Сергій Соболєв. 5 - 26-річна юристка з Кембриджською освітою, учасник організації "Професійний уряд" Альона Шкрум. 6 - один з керівників Асоціації сільських та селищних голів, 34-річний Вадим Івченко.
7 - заступник голови партії "Батьківщина", екс-віце-прем'єр-міністр України Григорій Немиря.
8 - лідер "Батьківщини молодої" 33-річний Іван Крулько. 9 - ще один представник організації "Професійний уряд", яка об'єднує понад 3 тисячі випускників західних університетів, економіст, 31-річний Олексій Рябчин. 10 - комендант Майдану, громадський активіст, провідний політичний аналітик України Ігор Жданов.
Загалом делегати з'їзду затвердили партійний список, який складається з 225 осіб.

Місце в списку під номером 19 отримав народний депутат України Валерій Дубіль.
"Наш з'їзд проходив  у непростий для України час - в умовах війни. Але ми не самі. Адже на з'їзді були присутні представники Європейської народної партії. Це вкотре свідчить про те, що Україна не залишилася сам-на-сам з ворогом - європейці підтримують нашу державу на шляху до демократії! Я йду на вибори у Верховну Раду за партійним списком "Батьківщини", але це не означає, що моя рідна Чернігівщина залишиться поза моєю увагою - я як і раніше буду аналізувати і вирішувати проблеми нашого краю! Зараз потрібно об`єднати усі сили, щоб зберегти країну єдиною і неподільною. Потрібно зробити усе, щоб Україна перемогла. Наша команда оновлена йде в новий бій всього старого, що не дає нашій країні жити. І ми з вами впевнено переможемо. Україна переможе!" -  підсумував Валерій Дубіль.


Альона Макаренко

PR

 

Останні новини Чернігівщини

 150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні

150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні 17:03

Наш регіон – один із 8 в Україні, який, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, отримає кошти від держави на облаштування безпечних умов у закладах освіти.

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування 16:54

Театральний „Фестиваль взаємності“ об’єднає чеських та українських митців у п’яти містах України. ǿетою фестивалю є поєднання культурних наснаг Чеської Республіки та України через мистецьке вираження та підтримку діалогу й взаєморозуміння серед митців обох країн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій техногенного та природного характеру, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала. Внаслідок ракетного обстрілу травмовано 77 осіб, з них 4 дитини, підтверджено загибель 18 осіб.

У Чернігові завершено пошуково-рятувальну операцію на місці ворожої атаки 09:59

Станом на ранок 18 квітня відомо вже про 18 загиблих людей, постраждали 78 осіб, з них 4 дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини