Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 червня, 02:33:49

У Чернігові почали маркувати російські товари

13.09.2014   16:48Агенцiя

На початку серпня активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода" міста Чернігова, представники Чернігівської "Студентської Свободи" разом з громадським формуванням "Самооборона Чернігівщини" подали звернення міському голові Олександру Соколову з пропозицією ухвалити рішення "Про координацію інформаційної діяльности та захист інформаційної безпеки в м. Чернігів у 2014–2016 роках".

Пропозиція передбачала запровадження спеціяльного помітного маркування товарів російського походження позначкою "Товари з Російської Федерації" з нанесенням зображення прапора Російської Федерації, зокрема і на цінниках, та їх розміщення на окремих полицях. Окрім цього, план заходів з координації інформаційної діяльности та захисту інформаційної безпеки в Чернігові передбачає встановлення інформаційних стендів у торгівельних приміщеннях, де здійснюють продаж товарів російського походження.

4 вересня Чернігівський міськвиконком схвалив ініціятиву націоналістів щодо підтримки українського виробника на території міста. Зокрема, місцева влада рекомендувала керівникам підприємств торгівлі забезпечити інформування споживачів Чернігова про наявність в асортименті товарів російського походження, шляхом нанесення на них товарного ярлика з зображенням прапору Російської Федерації та напису "Товари з Російської Федерації".

Низка підприємців міста підтримали цю ініціятиву та запровадили маркування товарів російського походження. Крім того, в мережах магазинів Чернігова українці систематично проводять акції "Купуй українське", спрямовані на підтримку вітчизняного виробника.


Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»
 

Останні новини Чернігівщини

Служба судової охорони Чернігівщини привітала вихованців навчально-реабілітаційного центру з Днем захисту дітей 15:15

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей. Всі маленькі громадяни нашої країни також з нетерпінням чекають це тепле і радісне свято.

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування 15:13

Українські військовослужбовці та ветерани також розповіли, як держава може сприяти їхньому професійному розвитку.

Локації безпеки для Прилуцької громади

Локації безпеки для Прилуцької громади 15:06

23 укриття, що належать Прилуцькій міській раді, найближчим часом будуть оснащені необхідним для жителів обладнанням: портативними зарядними станціями, сонячними панелями, переносними ліхтарями, вогнегасниками, кулерами для води, медичними аптечками, а найбільше сховище отримає потужний генератор для безперебійної вентиляції повітря.

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

 Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24

ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини