Олександр Кодола покинув ряди партії "Батьківщина"
Про це заступник голови обласної ради повідомив на сторінці у мережі Фейсбук.
Кодола Олександр
Своє рішення політик пояснив:
"Сказати, що це було складне рішення – не сказати нічого. Адже останні 10 років свого свідомого життя віддав цій єдиній в своїй біографії політичній силі. В партійній ієрархії «Батьківщини» я досяг найвищого рівня в області. Останні 4 роки був членом Політичної Ради партії та очолював 20-тисячну обласну організацію «Батьківщини» (двічі був обраний головою на партійних конференціях) в безперечно найскладніший для партії і всієї країни час режиму Януковича.
Проте приводом для мого виходу стали обставини, які відбуваються в партії і зокрема обласному осередку останні півроку, а фактично його рейдерське захоплення. Адже сьогодні чернігівською «Батьківщиною» керують люди, яких члени партії не обирали своїми керівниками. Незважаючи на багаторазові звернення всіх голів районних парторганізацій та публічні обіцянки керівництва партії виправити цю помилку після президентських виборів, цього так і не сталося. А значна частина команди, яка йшла зі мною всі ці роки практично усунута від партійної діяльності.
В той же час в «Батьківщині» залишається багато моїх друзів. І попри те, що наші політичні шляхи розійшлися, ми залишаємося однодумцями. Ми пройшли разом крізь надзвичайно важкі випробування та політичні репресії режиму Януковича, тому незважаючи ні на що – залишаємося побратимами і товаришами, які сповідують одні й ті самі європейські і демократичні цінності".
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.