Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 20:08:12

Найважливіше – відновити мир!

08.09.2014   16:17Агенцiя

Нарешті українська влада прислухалась до вимог Партії розвитку України щодо припинення кровопролиття на Cході.

Підписання протоколу про двостороннє припинення вогню дає надію, що Україна та її громадяни більше не будуть страждати від внутрішнього збройного конфлікту, дій зовнішнього агресора і від непрофесійних дій влади.

 

«Ця домовленість дає надію на припинення кровопролиття не тільки жителям Донбасу, які зіткнулися з цією трагедією обличчям до обличчя, але і матерям з усієї України, чиї сини знаходяться в зоні АТО. Підписання протоколу – це найважливіший крок до відновлення миру в нашій країні», – каже голова Національного комітету Партії розвитку України, народний депутат Юрій Мірошниченко
 
У Партії розвитку України переконані, що більшість громадян України сподівається на подальший прогрес у впровадженні мирного плану з врегулювання конфлікту на сході країни. Адже саме завдяки цій передвиборчій обіцянці президент отримав великий кредит довіри від більшості населення країни.
 
Голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін на своїй сторінці у Facebook прокоментував досягнуті на переговорах у Мінську домовленості про припинення вогню на Донбасі.
 
«Вітаю досягнення угоди про припинення вогню. Сьогодні головне, щоб на українській землі перестала литися кров наших громадян. Всі інші проблеми можна вирішити. Збереження життів українців — ось єдина необхідна нам перемога. Хочеться вірити, що вона дійсно близька», —підкреслив Сергій Ларін.
 
Голова комітету обласної організації Партії розвитку України Анатолій Мельник вважає, що підписання протоколу — це перша сходинка до миру в Україні.
 
«Партія розвитку України спільно з іншими політичними силами, які підтримали ідею "коаліції миру", готова працювати у напрямку подальшого врегулювання конфлікту і відновлення української економіки. Сподіваюся, що нарешті всі ми підемо шляхом домовленості і компромісів, а не агресії і бойових дій», — сказав Анатолій Мельник.
 
Партія розвитку України завжди закликала і продовжує закликати саме до миру. Адже тільки мир врятує економіку, збереже робочі місця, забезпечить розвиток української держави.
 
Прес-служба Партії розвитку України
PR

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.