Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 18:22:25

Чернігівщина готується до інформаційної війни з Росією

06.09.2014   08:19Агенцiя

В останні дні почастішали випадки ворожої пропаганди вже у нас в області. Особливо “капають на мізки” тим родинам, чиї чоловіки знаходяться в зоні АТО.

Недостатньо проінформоване і населення північних районів області, особливо у селах, куди не доходять сигнали українського радіо і телебачення, а тому може назрівати паніка. Сьогодні представники регіонального медіа-центру Міноборони України та журналісти говорили про шляхи протидії інформаційним атакам з боку Росії.

Інформаційний простір нашої області вже почали атакувати російські пропагандисти. Наші ж люди, за браком об’єктивної інформації, починають панікувати. Начальник регіонального медіа-центру Міноборони України Вадим Мисник каже, що всі факти витоку неправдивої інформації перевіряють.

Особливо активно російські пропагандисти працюють у соцмережах. Хакери атакують патріотичні українські групи і пишуть там неправдиву інформацію. Сіють паніку і серед родин, чиї чоловіки знаходяться в зоні АТО, особливо коли батальйони вступають в активну фазу боїв.

Від імені офіційних українських джерел пропагандисти виходять і на ЗМІ та розповсюджують інформацію, яка не відповідає дійсності. На прес-конференції Вадим Мисник закликав журналістів об’єднатися і починати протидіяти атакам з боку Росії. Особливо там, куди об’єктивні дані не завжди доходять. Для нас це дуже важливо, бо Чернігівщина – прикордонна область. А тому вже наступного тижня журналісти обговорюватимуть питання створення єдиного інформаційного пункту, де військові, силовики та прикордонники об’єктивно інформуватимуть наші ЗМІ, а ті, у свою чергу, – населення всієї області.

http://chodtrk.com.ua/?p=16961
 

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ