Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 00:27:31

Чернігів розвиває східний вектор співробітництва

16.10.2011   10:27

Чернігів відкриє своє постійне Представництво у китайському місті Усі. Про це повідомив Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

За його словами, відкриття Постійного представництва та підписання низки двосторонніх угод про співпрацю з китайським містом Усі і в’єтнамським містом Кан Тхо заплановано на наступний тиждень під час візиту чернігівської делегації до КНР та Соціалістичної Республіки В’єтнам. Активізація співробітництва зі східними країнами стала наслідком V Міжнародного інвестиційного форуму, що відбувся у вересні.

“Візит чернігівської делегації є результатом зустрічей в Україні з китайськими підприємцями і делегацією керівників інвестиційних, науково-дослідницьких та промислових компаній В’єтнаму”, – сказав О.Соколов. Він додав, що з обох сторін є зацікавленість у налагодженні співпраці в різних сферах, зокрема, будівництві, торгівлі, туризмі.

На думку О.Соколова, розвиток східного вектора у системі міжнародних партнерських зв’язків Чернігова є важливим та відповідає напрямкам зовнішньої політики України.

У поїздці до Китаю та В’єтнаму міського голову будуть супроводжувати чернігівські підприємці, які мають намір співпрацювати зі східними країнами. На час візиту О.Соколов перебуватиме у відпустці. Фінансові витрати на поїздку – за рахунок приймаючої сторони.

 

Довідка:

Місто Усі – китайське місто, розташоване в провінції Цзянсу, потужний промисловий та торговий центр. Усі належить до китайських міст, що динамічно розвиваються, займає 7 позицію в рейтингу Forbes кращих бізнес-міст Китаю.
Місто Кан Тхо є одним зі найбільших промислових центрів В’єтнаму, а ще – основним виробником рису. Разом із тим, тут розвиваються виробництво будівельних матеріалів, хімічна і харчова, легка промисловість.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 505 нових випадків COVID-19

Виявлено 505 нових випадків COVID-19 16:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 2 грудня в області зафіксовано 505 нових випадків COVID-19.

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні 14:17

Про це на засіданні повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів 14:13

Чарівна Десна – це безцінний спадок, про який кожен з нас має дбати, аби зберегти для наступних поколінь.

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber 12:46

Знана чернігівська спортсменка Олена Костевич виборола бронзову нагороду у вправі ПП-3 (гібридний фінал) на міжнародних змаганнях з кульової стрільби Polish Open Kaliber.

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми 12:01

У Чернігові затвердили Програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2021-2023 роки.