Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 3 грудня, 00:55:52

Чернігів розвиває східний вектор співробітництва

16.10.2011   10:27

Чернігів відкриє своє постійне Представництво у китайському місті Усі. Про це повідомив Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

За його словами, відкриття Постійного представництва та підписання низки двосторонніх угод про співпрацю з китайським містом Усі і в’єтнамським містом Кан Тхо заплановано на наступний тиждень під час візиту чернігівської делегації до КНР та Соціалістичної Республіки В’єтнам. Активізація співробітництва зі східними країнами стала наслідком V Міжнародного інвестиційного форуму, що відбувся у вересні.

“Візит чернігівської делегації є результатом зустрічей в Україні з китайськими підприємцями і делегацією керівників інвестиційних, науково-дослідницьких та промислових компаній В’єтнаму”, – сказав О.Соколов. Він додав, що з обох сторін є зацікавленість у налагодженні співпраці в різних сферах, зокрема, будівництві, торгівлі, туризмі.

На думку О.Соколова, розвиток східного вектора у системі міжнародних партнерських зв’язків Чернігова є важливим та відповідає напрямкам зовнішньої політики України.

У поїздці до Китаю та В’єтнаму міського голову будуть супроводжувати чернігівські підприємці, які мають намір співпрацювати зі східними країнами. На час візиту О.Соколов перебуватиме у відпустці. Фінансові витрати на поїздку – за рахунок приймаючої сторони.

 

Довідка:

Місто Усі – китайське місто, розташоване в провінції Цзянсу, потужний промисловий та торговий центр. Усі належить до китайських міст, що динамічно розвиваються, займає 7 позицію в рейтингу Forbes кращих бізнес-міст Китаю.
Місто Кан Тхо є одним зі найбільших промислових центрів В’єтнаму, а ще – основним виробником рису. Разом із тим, тут розвиваються виробництво будівельних матеріалів, хімічна і харчова, легка промисловість.

Останні новини Чернігівщини

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів 17:15

Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю в ході обшуку вилучили у жителя Чернігова два кілограми висушеного наркозілля.

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Публічна бібліотека: сучасні виклики та орієнтири розвитку" 17:10

30 листопада у форматі онлайн на платформі ZOOM відбулася обласна школа керівника "Публічна бібліотека: сучасні виклики та орієнтири розвитку", яку щорічно організовує Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка як методичний центр області.

3D-дизайнером допоможе стати служба зайнятості

3D-дизайнером допоможе стати служба зайнятості 10:56

Тривимірна, або 3D-графіка- це розділ комп'ютерної графіки для зображення об'ємних об'єктів,які максимально наближені до реальних. Саме цей вид графіки широко використовується в інженерному проектуванні, комп’ютерному моделюванні,анімації, мультиплікації, індустрії розваг тощо.

Чернігівська міськрада звернулася до Президента та Верховної ради з пропозицією заборонити діяльність рпц в Україні, її структурних підрозділів та залежних організацій

Чернігівська міськрада звернулася до Президента та Верховної ради з пропозицією заборонити діяльність рпц в Україні, її структурних підрозділів та залежних організацій 10:52

Неможливість функціонування в Україні російської православної церкви, її структурних підрозділів і залежних від неї організацій. Відповідне звернення на адресу Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, голів ОВА та Конституційного Суду України зробили депутати Чернігівської міської ради під час засідання сесії 30 листопада. Його винесла на розгляд своїх колег депутатка від "Європейської Солідарності" Ірина Соломаха.

АНОНСИ ПОДІЙ