Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 17:17:11

Партія розвитку України закликає всі опозиційні сили до об'єднання у "Коаліцію миру"

03.09.2014   14:19Агенцiя

ТОЧКА ЗОРУ. Сьогодні політикам треба об'єднатися не для того, щоб воювати, а щоб в країні нарешті настав мир, вважають у Партії розвитку України.

На відміну від прибічників війни ми пропонуємо всім розсудливим політичним силам, які виступають проти кровопролиття і хочуть бачити нашу країну єдиною, об'єднатися в коаліцію миру, — каже голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін. — Сьогодні потрібно розпочати діалог і за допомогою переговорів досягти миру. Адже головне — це зберегти життя людей і зберегти країну.

У Партії розвитку України вважають, що держава страждає не тільки від внутрішнього збройного конфлікту та зовнішнього агресора, а також і від непрофесійних дій влади.
Ми бачимо, що влада діє неефективно. Не робляться вагомі політичні та дипломатичні кроки для досягнення миру на Сході країни: триває кровопролиття, знецінюється національна валюта, зубожіють мільйони громадян. При цьому, сьогоднішніх керівників держави турбують перш за все парламентські вибори та рейтинги власних політичних сил.

Дивно: в Україні йде війна, гинуть люди. А політики наввипередки закликають до агресії, активізації бойових дій. Але військові дії без політичних домовленостей і компромісів нічого не вирішать, — вважає Анатолій Мельник, голова комітету обласної організації Партії розвитку України. — Ми закликаємо всі політичні сили — давайте спільно шукати шлях до миру.

Що пропонує Партія розвитку України?

По перше, зупинити війну.

По друге, відновити всі скасовані Урядом соціальні гарантії та провести індексацію зарплат і пенсій до рівня реальної інфляції і з урахуванням катастрофічного підвищення тарифів на послуги ЖКГ.

Тільки мир врятує економіку, збереже робочі місця, забезпечить розвиток української держави.

Прес-служба Партії розвитку України

Останні новини Чернігівщини

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови 15:02

21 жовтня у сесійній залі Прилуцькоїх міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі 14:56

Наприкінці минулого тижня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для представників економічних служб районів, міст та ОТГ відбувся семінар на тему «Регіональна політика як складова економічного розвитку області».

Оцінювали фізичну підготовленість населення

Оцінювали фізичну підготовленість населення 14:47

В області проходить щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Днями відповідний захід відбувся в Чернігові.

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1 11:18

Голи: Леднев, 81, Юрченко, 85 (з пенальті) - Дегтярьов, 17.

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року 11:05

Кодекс України з процедур банкрутства – це перший за часи незалежності України комплексний документ, що врегульовує всі процедурні питання банкрутства. Кодекс містить багато положень, що перекликаються зі світовими стандартами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини