Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 липня, 15:58:52

Чернігівський військовий госпіталь надав допомогу понад 60-ти пораненим бійцям із зони АТО

19.08.2014   06:42

Про особливості реабілітації та надання медичної допомоги в Чернігівському військовому госпіталі бійцям, пораненим у зоні АТО, говорили 18 серпня під час брифінгу в облдержадміністрації.

За останній час лікування в госпіталі пройшли більше 60-ти військовослужбовців з вогнепальними та осколочними пораненнями. Зараз на лікуванні знаходиться 19-ро поранених бійців, з яких 5 найбільш важких хворих розміщено в палатах-люксах, одна особа перебуває в реанімації. Загалом госпіталь у Чернігові розрахований на 100 ліжок. Але за необхідності може розгорнутися до 330 місць.

У лікуванні тяжко поранених велику допомогу надають волонтерські організації Чернігова. Так, волонтер Ірина Тимофєєва повідомила, що вона та її колеги займаються комплектацією аптечок та закупкою препаратів, для чого вже було зібрано понад 12 тисяч гривень. Також надається психологічна та юридична допомога бійцям та їх сім’ям.

Начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Вадим Мисник зазначив, що госпіталь працює в умовах бойової готовності, а його фахівці та техніка задіяні в ротації в зону АТО.

- Сам режим роботи шпиталю передбачає певні обмеження стосовно лікування і відвідування хворих та поранених родичами. Керівництво шпиталю також розуміє, які психологічні травми отримують бійці. Всі ми намагаємося зробити все, щоб відвідування бійців родичами і волонтерами приносило максимальну для них користь, – повідомив Вадим Мисник.

Представники ЗМІ також отримали змістовні відповіді на питання стосовно особливостей лікування у госпіталі, забезпечення необхідними медичними препаратами, режиму роботи та розпорядку дня.

Окремо було прокоментовано тему щодо скарги одного з бійців, який проходив лікування у госпіталі та заявляв про незадовільні умови лікування та незручний для поранених розпорядок дня. За словами Олександра Слєсаренка, персонал госпіталю робить все, щоб поранені бійці отримали кваліфіковану допомогу, відновили здоров’я та повернулись до своїх родин.


Як зазначалось, у Чернігівському базовому військовому госпіталі проходять курс лікування поранені військовослужбовці ЗСУ, які були переведені та доставлені сюди із лікувальних закладів зони АТО.

Керівник госпіталю, полковник медичної служби Олександр Слєсаренко повідомив, що поранені військовослужбовці повністю забезпечені усіма необхідними ліками, речами та харчуванням.

Останні новини Чернігівщини

Під час нересту у браконьєрів вилучено 958 кг незаконно добутої риби та понад 16 км сіток

Під час нересту у браконьєрів вилучено 958 кг незаконно добутої риби та понад 16 км сіток 14:10

З 25 березня по 29 червня на Чернігівщині тривала весняно- літня нерестова заборона щодо вилову водних біоресурсів.

Мешканець Чернігова отримав вирок за пропаганду війни

Мешканець Чернігова отримав вирок за пропаганду війни 14:04

За матеріалами Служби безпеки України Деснянський районний суд Чернігова заочно засудив місцевого мешканця за публічні заклики до війни, які він поширював через інтернет.

Підтверджених випадків COVID-19 в області – 576

Підтверджених випадків COVID-19 в області – 576 13:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 6 липня зафіксовано 3 нових випадки COVID-19: два у Чернігові та один у Козелецькому районі (хворий був госпіталізований до районної лікарні з пневмонією). Чернігівці лікуються амбулаторно.

Джерела доходів населення області. ДОВІДКА

Джерела доходів населення області. ДОВІДКА 13:47

За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, середньомісячні сукупні ресурси (доходи) середньостатистичного домогосподарства Чернігівської області 2019 році зросли порівняно з 2018 роком на 15% та становили 11180 грн (в Україні – 12118 грн).

Поліцейські затримали особу, підозрювану у вбивстві

Поліцейські затримали особу, підозрювану у вбивстві 13:38

Поліцейські Чернігівського відділу поліції помістили до ізолятора тимчасового тримання чоловіка, який обґрунтовано підозрюється у завданні десятка смертельних ножових поранень знайомому.