Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 14:48:54

За час проведення АТО загинули 568 військових, 2120 отримали поранення, - РНБО

11.08.2014   13:21Агенцiя

За час проведення АТО загинули 568 військових, 2120 повчили поранення. Про це під час брифінгу, заявив спікер РНБО Андрій Лисенко.

"За час проведення АТО загинуло 568 військовослужбовців, поранені 2120", - заявив Лисенко.

У теж час, за добу в зоні АТО військовослужбовців загинули 6 і 24 отримали поранення.

За даними МВС, з початку АТО загинули 25 бійців Нацгвардії, 21 - із спецпідрозділу МВС.

За даними ООН, бщее кількість загиблих в ході АТО на Донбасі з середини квітня становить 1543 людини, 4396 людей були поранені.

Останні новини Чернігівщини

Написати бізнес-план допоможуть в офісах «Зроблено в Україні» 13:44

Безкоштовно, оперативно та якісно — саме так в офісах підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні» допомагають майбутнім підприємцям зробити перший крок до власної справи.

Чернігівські тенісисти з повним комплектом медалей на чемпіонаті України 14:32

З 17 до 21 березня у місті Буча відбувся чемпіонат України з настільного тенісу.

Про партнерство у відновленні – на зустрічі з представниками УВКБ ООН та МЗС Німеччини 14:10

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Генеральною директоркою з питань запобігання кризам, стабілізації, миробудування та гуманітарної допомоги МЗС Німеччини Юлією Монар та заступником

Інформація для мешканців щодо роботи міського контакт-центру 13:36

До відома мешканців міста Чернігова! Повідомляємо, що в роботі міського контакт-центру тривають організаційні оновлення.

Чернігівські біатлоністи серед призерів чемпіонату України 13:15

З 16 березня у селі Поляниця Івано-Франківської області триває чемпіонат України з біатлону (чоловіки, жінки).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини