Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 13:44:07

Чи на часі перейменування вулиць?

07.08.2014   06:50

Площа Небесної Сотні, площа Авіаторів, вулиця Козацької слави та вулиця імені Олексія Коновалова можуть з’явитися в Чернігові. Про ці та інші пропозиції, отримані від громадськості, йшлося на засіданні комісії з упорядкування найменувань вулиць м. Чернігова на чолі з секретарем міської ради, головою комісії Владиславом Кухарем.

Зокрема, більшістю голосів комісія ухвалила внести на розгляд виконкому міської ради пропозиції щодо перейменування площі Леніна (на перетині проспектів Миру та Перемоги, навпроти готельного комплексу «Україна») на площу Небесної Сотні та щодо відновлення назви парку біля Залізничного вокзалу і присвоєння найменування «Парк культури і відпочинку «Залізничний».

Питання про присвоєння частині території, де розташований макет літака МІГ-21 по вулиці Стрілецькій, 1, найменування площа Авіаторів, перейменування вулиці 50 років ВЛКСМ на вулицю імені Олексія Коновалова, офіцера Чернігівського батальйону територіальної оборони, який трагічно загинув у зоні проведення Антитерористичної операції, вулиці Одинцова на вулицю Козацької слави, вулиці 50 років СРСР на вулицю Липову комісія вважає доцільним розглянути після проведення ініціаторами перейменування відповідної роботи серед мешканців цих вулиць із метою вивчення їхньої думки, як того вимагають Статут міста та Положення про громадські слухання.

Учасники засідання вважають, що перейменування вулиць обласного центру зараз не на часі, адже воно потягне незаплановані фінансові витрати, яких місто собі не може дозволити. «Те, що комісія рекомендує на розгляд виконкому – площа Небесної Сотні та відновлення назви Залізничного парку, - якраз таки не потребує додаткових затрат. Решта ж пропозицій повинні спочатку знайти підтримку в мешканців відповідних вулиць», - уточнив В. Кухар.

Останні новини Чернігівщини

«Велике будівництво»: в Обласному молодіжному центрі розпочалася реставрація

«Велике будівництво»: в Обласному молодіжному центрі розпочалася реставрація 12:46

На базі Чернігівського обласного молодіжного центру, що в приміщенні колишнього кінотеатру ім. Щорса, буде створено Хаб соціального партнерства підприємництва та інституційного розвитку.

Закінчується термін подання декларації за 2020 рік для отримання податкової знижки

Закінчується термін подання декларації за 2020 рік для отримання податкової знижки 12:43

Повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна скориставшись правом на податкову знижку,

Поліція Чернігівщини встановлює обставини смертельної ДТП за участю вантажівки і трактора

Поліція Чернігівщини встановлює обставини смертельної ДТП за участю вантажівки і трактора 12:42

Внаслідок автопригоди одна людина загинула, ще одна – госпіталізована. На місці події працює слідчо-оперативна група поліції та слідчі з розслідування злочинів у сфері транспорту.

Майже 5000 га офіційних лісів з'явиться у Корюківській громаді впродовж 2022-2023 рр.

Майже 5000 га офіційних лісів з'явиться у Корюківській громаді впродовж 2022-2023 рр. 12:40

Про це повідомив голова Корюківської міської громади Ратан Ахмедов.

 Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини

Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини 12:33

Протягом січня–листопада 2021 року податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали понад 4,5 тисяч мешканців Чернігівської області, які визначили до повернення з бюджету 12,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб.