Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 14:15:05

Чернігів - місто патріотів. Доведено

05.08.2014   14:49Агенцiя

Безстрокова акція «Чернігів – місто патріотів» старутвала 12 квітня у Чернігові. Вона була ініційована та втілена в життя активістами Чернігівського осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу».

Минуло 4 місяці від початку проекту і є досягнення, якими хочуть поділитися активісти. За час акції було реалізовано 3625 прапорі, а, значить, кожен вісімдесятий житель Чернігова тепер має національний стяг. Крім того було реалізовано 535 метрів стрічок, загальну довжину яких можна порівняти з виставленими 53 тролейбусами.


«Чернігів – місто патріотів» органічно вписався в чимало заходів, що проходили за цей період в місті. Таким чином, національною символікою були прикрашені такі дійства: Всеукраїнський суботник «Зробимо Україну чистою» (12 квітня), автопробіги за єдність України (19 квітня та 9 травня), Велодень (18 травня), Конституційна фото-сесія (28 червня), молодіжний фестиваль «На всю котушку»(29 червня), щотижневі народні Віче.

Гроші, отримані від реалізації прапорів, активісти витратили на пошиття нових партій прапорів та організацію низки патріотичних акцій: «Патріотична хода малят», «День доброти» та «Донбас, почуй Україну». Також частина прапорів та стрічок буде відправлена солдатам в зону АТО.

Чернігівська хвиля патріотизму також настигла чимало міст України, де згодом стартували подібні проекти. Дружніми містами патріотів стали: Суми, Ніжин, Бровари, Дніпропетровськ та Київ. Також окремі прапори були подаровані друзям організації з таких міст : Чернівці, Черкаси та Сімферополь. Крім того, національна символіка акції «Чернігів – місто патріотів» тішить жителів таких куточків за межами України, як Польща, Трір, Брюсель, Бельгія, Дортмунд та Вільнюс.

«Чернігів – місто патріотів» не припиняє своєї діяльності.

Прес-служба Чернігівського осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу».

Останні новини Чернігівщини

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок п’ятої сесії Чернігівської міськради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок п’ятої сесії Чернігівської міськради сьомого скликання 13:04

Засідання Погоджувальної ради перед сорок п’ятою сесією Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося в Чернігівській міській раді 16 вересня.

Чергове навчання для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей

Чергове навчання для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей 12:17

Службою у справах дітей Чернігівської ОДА проведенно семінар-тренінг «Сучасні практики соціально-психологічної реабілітації дітей у закладах соціального захисту» для керівників, вихователів та психологів центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:43

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Відбувся масштабний інноваційний форум для вчителів. ВІДЕО 11:22

14 вересня, в Чернігові вже вдруге відбувся всеукраїнський інноваційний освітній форум «Grani. Місія вчителя сучасності. Vol.2020».

Втретє відбувся Обласний фестиваль української пісні і танцю імені Григорія Верьовки

Втретє відбувся Обласний фестиваль української пісні і танцю імені Григорія Верьовки 10:49

15 вересня на Співочому Полі у Березні Менського району, на батьківщині знаменитого українського композитора, хорового диригента і педагога, втретє відбулося музичне свято, що носить його ім’я, - Обласний фестиваль української пісні і танцю імені Григорія Верьовки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини