Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 04:13:19

Міська рада прийняла звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України

01.08.2014   10:59

31 липня на початку пленарного засідання 42-ї сесії Чернігівської міської ради присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих військових на сході України.

Після затвердження порядку денного депутати прийняли звернення Чернігівської міської ради до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Турчинова О.В., Прем'єр-міністра України Яценюка А. П. щодо стримування тарифів на житлово-комунальні послуги та спрощення процедури отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

"Від імені громади міста Чернігова просимо зробити все можливе для стримування зростаючих тарифів, зокрема, на централізоване опалення та постачання гарячої води, водопостачання та водовідведення, тарифи не електроенергію, що відпускаються населенню, а також, роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення", - йдеться у зверненні.

Враховуючи значне підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та тенденцію падіння сукупного доходу українських родин, депутати міської ради "вважають життєво необхідним принципово спростити і прискорити процедуру отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг малозабезпеченими верствами населення, що дозволить захистити людей та знизити соціальну напруженість", - зазначено у документі.

Депутати схвалили звіт заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Віктора Бистрова про виконання міського бюджету та використання коштів резервного фонду міського бюджету за 1 квартал поточного року, а також, про внесення змін і доповнень до міського бюджету на 2014 рік.

Зокрема, погоджено виділення додаткових коштів:

управлінню охорони здоров'я міської ради - у розмірі 50 тис. грн. для виконання заходів Програми профілактики і лікування артеріальної гіпертензії, попередження смертності та інвалідності населення внаслідок серцево-судинних захворювань у м. Чернігові на період до 2016 року; 400 тис. грн. - пологовому будинку для ремонту труб водопостачання та каналізації;

управлінню освіти міської ради - у сумі 48,9 тис. грн. для капітального ремонту приміщення групи № 1 дошкільного навчального закладу № 23, у сумі 101 тис. грн. – для організації відкриття додаткових груп в дошкільних навчальних закладах №№ 10 і 66;

управлінню ЖКГ міської ради - у сумі 901,5 тис. грн. на будівництво вуличного водопроводу по вул. Кропивницького, у сумі 6,0 млн. грн. як внесок у статутний капітал КП "Чернігівводоканал" на погашення основної суми кредиту Світового банку, у сумі 2,0 млн. грн. – на будівництво напірного каналізаційного трубопроводу на намивній території "Лісковиця" від гідрокар'єру по вул. Ушинського у м. Чернігові та інші.

Крім того, міська рада затвердила внесення змін до ряду міських програм, а саме: до "Програми поліпшення екологічного стану м. Чернігова на 2011-2015 роки", "Програми реконструкції доріг м. Чернігова на 2012-2013 роки", "Програми організації дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях м. Чернігова на 2008-2014 роки".

Депутати також розглянули низку земельних та інших питань.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини