Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 07:28:32

Сесія міської ради: бійки, викрадення, ганьба та тарифи. ФОТО. ВІДЕО

31.07.2014   13:05

І як вже стало майже постійним вимога відставки Соколова.

Сесія Чернігівської міської ради традиційно почалася з пікетування та мітингу. Чернігівці, що зібралися під стінами з плакатами, вимагали відставки діючого мера, чистого повітря для своїх дітей, дитячих майданчиків, зупинити забудову Кордовки, корупційні рішення та підняття тарифів.

Пікет та прорив

Організувала пікет група активістів «Нове життя». До присутніх звертався Вадим Антошин та Андрій Глаба.

Пізніше до них приєдналася група депутатів міської ради «Рідне місто». Від цієї групи виступав Василь Білогура, помічник народного депутата Владислава Атрошенко. Він критикував дії міської ради та голови зокрема.

Далі до мікрофону підійшов Вячеслав Лебідь, депутат міської ради від ВО «Бітьківщина» і почав зачитувати звернення від своєї фракції стосовно тарифів. Але жінки, які стояли до нього ближче, почали скандувати «Ганьба» і змусили його припинити виступ.

Після цього організатори мітингу запросили всіх бажаючих до сесійної зали. Перші кілька осіб пройшли без проблем. А от далі біля дверей учинився хаос.  І на деякий час вхід до мерії був заблокований. Потім на вимогу одного з депутатів міськради двері відчинилися і люди змогли пройти до сесійної зали.



Початок сесії

Ніколи ще у сесійній залі не було так велелюдно: жінки, діти, чоловіки, плакати, депутати та працівники міської ради.

Для участі в сесії зареєструвалися 44 депутати. У роботі сесії взяв участь заступник голови обласної ради Олександр Кодола.

Після виконання гімну слово взяв депутат від Батьківщини Андрій Вареник. Він попросив всіх присутніх вшанувати пам'ять наших воїнів, які загинули на Сході.

Далі з трибуни пролунали виступи депутатів міськради Олега Мороза, Олега Русіна, Вячеслава Лебідя. Кожен з них відстоював свою правду. Сперечалися про майдан, звинувачували уряд і президента. Мітингуючі в залі час від часу вигукували «Ганьба» та просили говорити голосніше.

Коли градус пристрастей почав спадати, до зали з гучномовцем зайшов один з організаторів Андрій Глаба. Він розповів, що тільки-но стався замах на життя Дмитра Зініна. У сесійній залі знову почали кричати «Ганьба!» і вимагати відставки мера.

До трибуни пройшов хлопець з Народної самооборони і спробував заспокоїти присутніх, нагадавши їм, що зараз у країні відбуваються бойові дії і гинуть наші земляки, але бабусі увійшли «в раж» і не хотіли чути нікого. Вони не могли стримувати емоції.

Міський голова Олександр Соколов звернувся до присутніх, його перебивали, і практично не слухали. Він намагався пояснити про те, що зараз складна ситуація в країні, що має бути скорочення споживання газу. Серед інших несхвальних вигуків на його адресу звучав викрик однієї тітоньки: «З офшорів гроші бери…»

Псіля свого виступу міський голова оголосив перерву. І пішов до свого кабінету.

Бити скло чи не бити?

Мітингувальники вирішили «дожати» його в кабінеті. І вже готові були туди йти, як на перепоні стали двері приймальні з скляними вставками. Організатори підбурювали бити скло, але страх покарання переміг емоції і вирішили не чіпати двері. А просто тримати осаду кабінета міського голови.

В цей час у фойє біля сесійної зали з’явилися плакати із написами «Глабу в АТО». Агресивні  пенсіонерки почали сперечатися з представниками народної самооборони. Проте дякуючи правоохоронцям, які вчасно розтягували надто активних, обійшлося без жертв.

Хоча постраждалі були. Дмитро Зінін розповів, що його намагалися насильно посадити в автобус якісь шість молодиків у масках. І тільки завдяки міліції він зміг вирватися.

І ще одній пенсіонерці викликали швидку. Їй стало зле під час участі у мітингу та сесії.

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини